Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godescim inşallah tututar nerde yaptırdın zormu bende düşünüyorum maliyeti ne kaadar tuttu

canım biraz emek isteyen bir süreç ama ucunda bebiş olduğunu bildiğin için çabucacık geçiyor sayılı günler. Sadece birazcık sabır gerektiriyor.
bizim toplam 6500 tl tuttu.

ayy godescim çok seindim hadi yarın 11 i iple çekiyorum oh oh..bu transfer işini nası ypıyolar bilgin var mı canım..yani aşılamadaki gibimi acaba..bi tanecik embriyoyu nası koyuyolar ki oraya

canım aşılamadan bir farkı yok. Aynı tüm aşamaları.

canım az önce aradılar.Saat 11:00 de hastaneye yatıcam.
Kaliteleri hakkında 4. gün bişey diyemiyorlarmış. yarın saah 9 da belli olacakmış. ama korkulacak bişey yok. dondurulmuşun bile büyük ihtimalle olur dedi emriologum. yarın bebişim benimle olacak..... yuppi.

godes canım seni okudukça ben bile heyecanlanıyorum eminim sen daha çok heyecanlısındır. belki yarından sonra pek gelmezsin bekleme sürecinde. tek cümlede olsa bizi merakta bırakma. inşallah güzel haberini almaya az kaldı. senin için dua edeceğim. kendine ve bebişine bu arada çok iyi bak. iyi beslen.
kalanalrıda umarım dondurmayı düşünüyorsundur.

godescim yazdığımı görmedin sanırım canım ,, dualrım seninle hayatımm birkes daha yazayımmopuyorumnanaktan

canım 35 yaşın altına tek embrio koyuyorlar o yüzden üçüz olmahtimali yok.

anlatsana nasıl işlem o zaman bir tane hücreyle döllenme oldu öylemi bu arada yarın döllenmenın kacıncı gunu ayy catlıcam meraktan sayfalar cok bulamıyorum

canım yarın transferin yapılacak demek umarım herşey gönlüne göre olur canım ..Kafana hiçbirşeyi takma canım ,eğer Rabbim sana onları hayırlsıyla nasip edecekse her şekilde tutunurlar..Öksürüğü falanda dert etme bol bol dinlen yavaş yavaş merdiven inip çıkmakla birşeycik olmaz kasma vücudunu rahat ol.dualrım seninle tatlımm

öyle yapcam tatlım bol bol yatıcam. bebişimle konuşucam :)))
sen nasılsın bebişin nasıl herşey yolundamı..

godes msn gelsene seni fazla tutumucam cunku arkadasım bagırıyo onlaru gordun benı unuttun dıye

godes canım seni okudukça ben bile heyecanlanıyorum eminim sen daha çok heyecanlısındır. belki yarından sonra pek gelmezsin bekleme sürecinde. tek cümlede olsa bizi merakta bırakma. inşallah güzel haberini almaya az kaldı. senin için dua edeceğim. kendine ve bebişine bu arada çok iyi bak. iyi beslen.
kalanalrıda umarım dondurmayı düşünüyorsundur.

canım sizi habersiz bırakırmıyım hiç. Ben sizsiz duramıyorum.
kalanları dondurucam canım. Eğer bu tutmazsa onları kullanıcam.

Sinemcim hoşgeldin canım.. a.s.
Godescim az kalmış canım.. Vallahi heyecanlandım. Sen kim bilir ne durumdasın.
Canım Ailen falan biliyormu tüp bebek yaptırdığını??

canım Onurefe'm melek oğlum bundan önceki hamileliğimde 34 haftalık erken doğum yaptım 24 gün yaşadı meleğim.. bu bebeğimide doktor kıza benziyor dedi ama kesinde konuşmadı canım

ay canım kızmı ne güzel Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasipeder inşallah canım ya...
Darısı bizim başımıza inşallah

X