Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
anladım canım. Zaten sıkışık gitmem normalde ben hiç tutmam zaten bir bardak içerim hemen tuvalete gitmek isterim. Bakalım yarın ne yapcam :))))
Bende dedim 3 gün yatim. Ağır iş yapmiyim. Ama ben emerdiven inip çıkmak zorundayım 3. katta oturuyorum. İğne için benimde akşamları hastaneye gitmem gerek. Benimkide çok yakın 10 dk bile sürmez ama. Sen şimdi merdiven inip çıkma dedin kafam karıştı. Ama yapacağım başka bişey yok. Yavaş yavaş dinlenerek inip çıkıcam artık. DOktorumada genede sorim ben. Bakalım o ne diyecek.
Ya ben arada birde öksürüyorum. Öksürdüğüm için bebeğe zarar verirmi acaba. Şimdide onu taktım kafaya.
Birde yumurta toplamadan sonra acayip karnım şiş ve gaz var. Yürüken bile rahatsız ediyor. Doktoruma sordum normal dedi. Akşamları bir tane iğne oluyorum progesteran içeren o yapıyor dedi. Genede sana sormak istedim sende öyle bişey olmuşmuuydu canım.

Canlarım ben geldim..
Geçmişe şöyle bir göz gezdirdim ve anladığım kadarıyla hepimizde Godesden gelecek güzel haberleri bekliyoruz eğer gözümden başka bişey kaçmadıysa..
Canım Godescim senin adına çok sevindim canım benim.Çok az kaldı Bebişin göbüşüne geliyor :emir_bebek: Hayal gibidir şimdi senin için. Şu mübarek günlerde hepimiz için hayırlısını nasip etsin Rabbim.
Mutlucum duaya devam ediyormusun??
Arencim sende son durumlar ne?? Tüp Bebeğe mi başlicaksın??
Elifcim sen neler yapıyorsun??
Gülücüm canım Maşallah yeğenimize. :nazar:
Tiffayncım senden naber?? Sen neler yapıyorsun?? a.s.
Dediğim gibi şöyle bi uçtum geçmişi.. Tek tek okuyamadım henüz.
Canlar bu arada bende bir değişiklik yok. Adet düzenleyici hapıda bıraktım tepemin tası atınca :eek:klava:
Şu anda sadece bol bol Dua ediyorum. Ve Almanyaya dönüyorum. Ev boşaltmakla meşgulum bu aralar.
Hayırlısı olsun hepimiz için... Hepinizi öptüm opuyorumnanaktan

zeynocum adetim bitti devam edicem dualarıma inanarak hemde senin nasıl gidiyor

ya kızlar evet bugün 3. günleri bitti bebişlerimin. Çok heyecanlıyım ya. Yarın doktorum arayacak ve perşembe günü için saat verecek transfer için. sonra bebeişme sıkı sıkı tutcam ve Allahın izniylede hiç bırakmayacağım onu.
Gülümcüm sen tatildeydim rahat geçirdim dedin canım. Sen kaç gün yattın kalkmadan. Ben 3 gün yatmayı düşünüyorum sonrada kendimi yormayarak normal hayatıma dönmek istiyorum canım. Bana tavsiyede bulunurmusun.

KIZLAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DESTEKLERİNİZ İÇİN

godescim yaaa ne güzel haberler :nazar: maşallah inş. yarında hayırlısıyla bebişine kavuşursun ve bir daha birbirinizi bırakmazsınız öpüyorum seni

anladım canım. Zaten sıkışık gitmem normalde ben hiç tutmam zaten bir bardak içerim hemen tuvalete gitmek isterim. Bakalım yarın ne yapcam :))))
Bende dedim 3 gün yatim. Ağır iş yapmiyim. Ama ben emerdiven inip çıkmak zorundayım 3. katta oturuyorum. İğne için benimde akşamları hastaneye gitmem gerek. Benimkide çok yakın 10 dk bile sürmez ama. Sen şimdi merdiven inip çıkma dedin kafam karıştı. Ama yapacağım başka bişey yok. Yavaş yavaş dinlenerek inip çıkıcam artık. DOktorumada genede sorim ben. Bakalım o ne diyecek.
Ya ben arada birde öksürüyorum. Öksürdüğüm için bebeğe zarar verirmi acaba. Şimdide onu taktım kafaya.
Birde yumurta toplamadan sonra acayip karnım şiş ve gaz var. Yürüken bile rahatsız ediyor. Doktoruma sordum normal dedi. Akşamları bir tane iğne oluyorum progesteran içeren o yapıyor dedi. Genede sana sormak istedim sende öyle bişey olmuşmuuydu canım.

öksürüğün bi etkisi olmaz inş. canım:CüvCüv::emir_bebek::ecrin_bebek:

zeynocum adetim bitti devam edicem dualarıma inanarak hemde senin nasıl gidiyor

godescim yaaa ne güzel haberler :nazar: maşallah inş. yarında hayırlısıyla bebişine kavuşursun ve bir daha birbirinizi bırakmazsınız öpüyorum seni

öksürüğün bi etkisi olmaz inş. canım:CüvCüv::emir_bebek::ecrin_bebek:
Canım bende devam ediyorum Dualarıma. 14. günüm bugün. İnanarak ve çok içten okuyorum. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah..

Canım bende devam ediyorum Dualarıma. 14. günüm bugün. İnanarak ve çok içten okuyorum. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah.. [/QUO

AAAAAAMMMMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN:emir_bebek::ecrin_bebek::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:) İNŞ. O GÜNLERİDE GÖSTERECEK RABBİM BİZE TEZ ZAMANDA

godeeess bugün aramdılar mı hastaneden..merak eediyorum 16 hücreli mi olmları lazım bugün acaba

slm kızlar sizleri cook özledim sayfaları bayaa ilerletmişsinin
bende suan arkadaşımdayım bebim laptop serviste hala alamadım
bi parcası yanmış parcasını dışardan getritiyolarmış olmassa yanısını verceklermış
o yüzden giremıyorum hepinizi coook öptüm hepinize hayırlı ramazanlarrrrr

godeeess bugün aramdılar mı hastaneden..merak eediyorum 16 hücreli mi olmları lazım bugün acaba

canım az önce aradılar.Saat 11:00 de hastaneye yatıcam.
Kaliteleri hakkında 4. gün bişey diyemiyorlarmış. yarın saah 9 da belli olacakmış. ama korkulacak bişey yok. dondurulmuşun bile büyük ihtimalle olur dedi emriologum. yarın bebişim benimle olacak..... yuppi.

napıyım vallah hergun eşimin basnın etini yıyıorum pc diye bakalım olmassa garantısı dolmadıya yenısı vercekler
godes ordamısın ayy merak ettım tup bebekmı yaptırıdın

slm kızlar sizleri cook özledim sayfaları bayaa ilerletmişsinin
bende suan arkadaşımdayım bebim laptop serviste hala alamadım
bi parcası yanmış parcasını dışardan getritiyolarmış olmassa yanısını verceklermış
o yüzden giremıyorum hepinizi coook öptüm hepinize hayırlı ramazanlarrrrr

aaaaaaaaaaaaaa
nerdesin kız. meraktan öldüm yaa. o kadar mail attım mesaj attım.

godescim inşallah tututar nerde yaptırdın zormu bende düşünüyorum maliyeti ne kaadar tuttu

ayy godescim çok seindim hadi yarın 11 i iple çekiyorum oh oh..bu transfer işini nası ypıyolar bilgin var mı canım..yani aşılamadaki gibimi acaba..bi tanecik embriyoyu nası koyuyolar ki oraya

canım az önce aradılar.Saat 11:00 de hastaneye yatıcam.
Kaliteleri hakkında 4. gün bişey diyemiyorlarmış. yarın saah 9 da belli olacakmış. ama korkulacak bişey yok. dondurulmuşun bile büyük ihtimalle olur dedi emriologum. yarın bebişim benimle olacak..... yuppi.

canım yarın transferin yapılacak demek umarım herşey gönlüne göre olur canım ..Kafana hiçbirşeyi takma canım ,eğer Rabbim sana onları hayırlsıyla nasip edecekse her şekilde tutunurlar..Öksürüğü falanda dert etme bol bol dinlen yavaş yavaş merdiven inip çıkmakla birşeycik olmaz kasma vücudunu rahat ol.dualrım seninle tatlımm

canım yarın transferin yapılacak demek umarım herşey gönlüne göre olur canım ..Kafana hiçbirşeyi takma canım ,eğer Rabbim sana onları hayırlsıyla nasip edecekse her şekilde tutunurlar..Öksürüğü falanda dert etme bol bol dinlen yavaş yavaş merdiven inip çıkmakla birşeycik olmaz kasma vücudunu rahat ol.dualrım seninle tatlımm

özlenencim onurefe kim?bebişine mi koycan bu ismi erkek miymiş

X