Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben aşılama yaptırdım bugün 11. günüm kan testti yaptırdım beta hcg 1 çıktı yani kesin negatifmidir

canım moralini bozmak istemem ama negatif gibi görünüyor (((
Ama lütfen moralini bozma. Senin kaçıncı aşılaman bilmiorum ama herşey kısmet işi..
Senin problemin neydi niçin aşlama yaptırdın..

canım moralini bozmak istemem ama negatif gibi görünüyor (((
Ama lütfen moralini bozma. Senin kaçıncı aşılaman bilmiorum ama herşey kısmet işi..
Senin problemin neydi niçin aşlama yaptırdın..

eşimin morfolojisi düşük %4 önceden sayıda azdı şimdi çoğalmış ilk aşılamamdı yaa çok üzülüyorum eşimi bi daha aşılamaya zor razı ederim

eşimin morfolojisi düşük %4 önceden sayıda azdı şimdi çoğalmış ilk aşılamamdı yaa çok üzülüyorum eşimi bi daha aşılamaya zor razı ederim

Canım üzülmekte çok haklısın evet o kadar emek veriyoruz ve karşılığını istiyoruz. Ama işte bizim istediğimiz gibi sonuçlanmıyor bazen. biz bayanlar istediğimiz herşeyi yaparız gerekirse eşimizide ikna edebiliriz. O yüzden lütfen pes etme ve yoluna devam et.
Bak ben kendimden bahsediyim sana hiç bir problememiz olmamasına rağmen hamile kalamadım. 3 kere aşılama yaptırdım ve hiçbiri tutmadı.Şuan tüp bebek tedavisine başladım. Yani demek istediğim herşey kısmet işi doğru zaman geldiğinde olacaktır muhakkak. Sen eşinde sorun olduğunu söylemişsin ve sonuç malesef negatif. ben hiç sorunumuz yok diyorum ve bak benimkide negatif.
bende her seferinde çok üzüldüm yıprandım hatta çocuğum olmayacak benim dedim. Ama sonra kendime geldim ve yoluma devam ettim pes etmeden. Evet arada tökezleniyoruz ama hemen ayağa kalkıp mücadelenize devam ediyoruz.
Lütfen pes etme canım.
Doğru zaman geldiğinde muhakkak olacak...

kızlar ama biri yazmış adetten altı gün önce negatif çıkmış adet günü pozitif

canım kan testimi yaptırmış yoksa idrarmı. İdrarsa evet böyle bir oynama olabilir tabikide.
Yada şöyle bir şey olmuştur bazen yanlış bakıyorlar teste. Yada biz mucize olmuştur. Çünkü hayat mucizelerle dolu biliyorsun.
İnşallah sseninkide yanlış bakılmıştır..

ağlayasım var eşim görmesin die zor duruyorum

canım ağlamak istiyorsa ağla. İçini boşalt. kenddini tutarsan daha kötü olursun.
Eşin görmek istemiyorsada banyoya gir.
Ama lütfen kendini yıpratma. seni çok iyi anlıyorum bizler elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allaha kalmış.

çok sağol dertleşmek bile iyi gelio

doktor alttan baktı ama hiç film çekmedi ndn sordunmafoldumben

bak canım alttan bakmayla olmuyor malesef burda birçok arkadaşımız rahim filmi çekilmeden aşılama yapılmış.Bir kaç aşılama yaptırıpta tutmayınca rahim filmi istemiş doktor. O zamanda tüplerden tkanlık olanlar çıktı.
Yani demek istedğim. Rahim filmi çektirmeden aşılama yaptırmak çok yanlış. Seni o yüzden uyarmak istiyorum. Lütfen rahim filmi çektir çok önemli belki tüplerde tıkanıklık veya yapışıklık vardır. Hem rahim filmiylede yapışıklık falan varsada açılıyor
Doktorunun rahim filminden bahsetmemesi ilginç..

zaten çok soğuk bi doktor işini halledip gidio hiç konuşmuo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…