Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
zaten çok soğuk bi doktor işini halledip gidio hiç konuşmuo

peki canım niye böyle bir doktoru tavsiye ettin. Çokmu iyi doktor o yüzdenmi. yoksa birismi tavsiye etti. Doktor çok önemli ve motivasyonun düşer kafanda bir soru olur kendince o sorulara yanıt aramaya çalışırsın,istediğin herşeyi sormadıktan elektirik almadıktan sonra kendini kötü hisserdirsin öyle . İstanbuldasın canım memnun değilsen bence başka bir doktorla yoluna devam etmeni tavsiye ederim.

Son düzenleme:
evet biri tavsiye etti ama başka bildiğim yerde yok

istersen kendi doktorumu tavsiye edebilirim. Sende biraz araştır lütfen. Bak internetten elinin altında. benim doktorum kaan kocatepe. Burası özel bir muayhane. Sen sigortayamı gidiyorsun peki..

ewet düşünmüyorum zaten 15 gün sonra umreye gidicez inş. ordan dönünce araştırırım artık

aayy ne güzel ramazanda ordasın yani. Allah kabul etsin canım inşallah haca gitmekte nasip olur.
Evet dönünce araştırma yaparsın canım. Ama yeni gitceğin doktorunda muhakak rahim filminden bahset olurmu....

midem yanıodu sık idrara çıkıodumbaşım çok döndü ilaçtan dolayıymış ama benim aşılama yapıldığı gün kanamam oldu o yüzden olmadı die düşünüyoru

midem yanıodu sık idrara çıkıodumbaşım çok döndü ilaçtan dolayıymış ama benim aşılama yapıldığı gün kanamam oldu o yüzden olmadı die düşünüyoru

aşılama yapıldığı gün çok az kanamanın yada lekelenmenın normal olduğu söylenir. Kanama derken çokmuydu peki

X