Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ay biri beni aydınlatsın. Tüp bebek konusunda hiç bir fikrim yok.Şimdi 7 tanesi döllendiyse. Hepsini birden mi rahime yerleştiriyorlar??? Benide aydınlatın nolurrrr...

Ay biri beni aydınlatsın. Tüp bebek konusunda hiç bir fikrim yok.Şimdi 7 tanesi döllendiyse. Hepsini birden mi rahime yerleştiriyorlar??? Benide aydınlatın nolurrrr...

zeynocum yeni aysa gereği 35 yaşına kadar 1 embriyo konuluyor. 35 yaş üstüne 2 konuluyor. yani 1 tanesini koyacaklar. diğerleride iyi kalite ise dondururlar.

çok isterdim aydınlatıyım ama inan hiç anlamıyorum tüp olayından

zeynocum yeni aysa gereği 35 yaşına kadar 1 embriyo konuluyor. 35 yaş üstüne 2 konuluyor. yani 1 tanesini koyacaklar. diğerleride iyi kalite ise dondururlar.
Anladım canım. E peki şimdi döllendi diyorlar ya. Döllenmiş embriyoyu rahime yerleştiriyorlar. Yani o zaman yüzde yüz tutmuş demek anlamına gelmiyormu döllendiyse.. Beynim durdu.

Anladım canım. E peki şimdi döllendi diyorlar ya. Döllenmiş embriyoyu rahime yerleştiriyorlar. Yani o zaman yüzde yüz tutmuş demek anlamına gelmiyormu döllendiyse.. Beynim durdu.

canım döllenmiş embriyoyu koyuyorlar. ama her zaman rahimde tutunamıyor işte.

ah canım keşke içmeyi becerebilsem. hiç sevmiyorum ve midem bulanıyor. ASlında ara sıra eşimle içmek istiyorum çok ama olmuyor işte.
Sen bol bol içte canım faydası olsun valla sana.

Godes sanada sorayım canım. Merak ettim. Bu yazdıklarınıza göre döllenmiş yumurta rahime yerleştiriliyo ya. E o zaman yüzde yüz tutması gerekmiyormu canım??

Godes sanada sorayım canım. Merak ettim. Bu yazdıklarınıza göre döllenmiş yumurta rahime yerleştiriliyo ya. E o zaman yüzde yüz tutması gerekmiyormu canım??

canım yüzde yüz diye bişey yokki evet embrioyu rahime yerleştiriyorlar ama tutunması gerek rahime işte.

ZEYNOO bu çizelgeyi nerden şeyettirdin kopyalasana sayfasını ciğrimm ben bundan çok sıkıldım :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…