Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben günde 10 tane yiyordum galiba.. Abarttım yani biraz.. bilmiyorumkismile Sanki çok yiyince yumurta patlaması yaşayacaktım da kaydirigubbakcemile3
Kızlar benim iki gündür acayip kasıklarım ağrıyor. ılaçsız bile bu kadar değildi sanki. Diyorum bu yumurta büyüdü büyüdü çatlamadı mı ne yaptı

YARABBı DUY DUYUR SESıMı
ANLAMIYOR ÇARESıZLıĞıMı
YARABBı YETıŞ YAA RABBıı

ben kaçarrr gelrim birazdan boshayallersmile

Ben günde 10 tane yiyordum galiba.. Abarttım yani biraz.. bilmiyorumkismile Sanki çok yiyince yumurta patlaması yaşayacaktım da kaydirigubbakcemile3
Kızlar benim iki gündür acayip kasıklarım ağrıyor. İlaçsız bile bu kadar değildi sanki. Diyorum bu yumurta büyüdü büyüdü çatlamadı mı ne yaptı

ama ben sabah akşam 2 şer tane yiyorum ben arttırim o zaman yaa. Sen 10 tane yiyormuşun off o kadar yiyemem ben ya. Çok bayıyor beni

ablaa nireee bee eve gidince vardım die mesaj at merak ederük :)))

ama ben sabah akşam 2 şer tane yiyorum ben arttırim o zaman yaa. Sen 10 tane yiyormuşun off o kadar yiyemem ben ya. Çok bayıyor beni

çok yeme kısss
bende günde 2 tane yiyerek 22 mm yapmıştım yumurtamı fazla yeme herseyin fazlası zarar ablam :eek:lmaz:

yaa niye bi insan evladı bile kalmadı offf zaten canım sıkkın :umursamaz:

Geldimmmm
Hoşgeldin Sinemcim..
Kızlar ben bi Markete kadar gideyim.. opuyorumnanaktan

inanmıyorum elifkaya sen adamı verem edersin slm verdik cevap vermiyosun kale almıyosan allahın slm ın verdik :umursamaz:

X