Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iklimcim hem çalışırsan sabah çıkıcan akşam eve gelicen binadakilerdende uzak olursun süper işte. Sonra sen çalışan bayan olarak rahatsızda çok fazla edilmezsin ohhhhhh süper

*zeki erkek + zeki kadin = romantizm

*zeki erkek + aptal kadin = hamilelik

*aptal erkek + zeki kadin = iliski
............

*aptal erkek + aptal kadin = evlilik

*zeki patron + zeki isci = kar
...

*zeki patron + aptal isci = üretim

*aptal patron + zeki isci = terfi

*aptal patron + aptal isci = fazla mesai :-)

iklimcim hem çalışırsan sabah çıkıcan akşam eve gelicen binadakilerdende uzak olursun süper işte. Sonra sen çalışan bayan olarak rahatsızda çok fazla edilmezsin ohhhhhh süper

evtt bu çok iyi bi fikir canım öyle yapıcam kafam rahat olur bari

*zeki erkek + zeki kadin = romantizm

*zeki erkek + aptal kadin = hamilelik

*aptal erkek + zeki kadin = iliski
............

*aptal erkek + aptal kadin = evlilik

*zeki patron + zeki isci = kar
...

*zeki patron + aptal isci = üretim

*aptal patron + zeki isci = terfi

*aptal patron + aptal isci = fazla mesai :-)

bune bee kendıme pay cıkarıyım dedim de
aptal erkek zeki kadın bana uyduda ilşki nedemek onu anlamadım

bak yaaa canımm yapma böyle lütfen :KK43:(((

dur ya az arabesk takılıyım ..godes bi adet olsam rahatlıcam adet olmadıkça ağlayıp zırladıktan sonra haaaaalaaaaa acabamı diyip duruyom kendime testlere rağmen:)saçmalık ya bi adet olsam ohh ne güzel hemen gelecek ayın planlarını yapcem inşallah kist mist olup da tedaviye araya gerek kalmaz

dur ya az arabesk takılıyım ..godes bi adet olsam rahatlıcam adet olmadıkça ağlayıp zırladıktan sonra haaaaalaaaaa acabamı diyip duruyom kendime testlere rağmen:)saçmalık ya bi adet olsam ohh ne güzel hemen gelecek ayın planlarını yapcem inşallah kist mist olup da tedaviye araya gerek kalmaz

sizleri böyle üzüntülü arabesk görünce çok üzülüyorum. Evet canım seninki çok uzadı gerçektende bir belli olsa yada bir hasta olsan rahatlayacaksın valla. Benim bir kere canım 6 gün geçikmişti. stresten. Sen,nde öyle olabilir. İnşallah kist falan yoktur.

sizleri böyle üzüntülü arabesk görünce çok üzülüyorum. Evet canım seninki çok uzadı gerçektende bir belli olsa yada bir hasta olsan rahatlayacaksın valla. Benim bir kere canım 6 gün geçikmişti. stresten. Sen,nde öyle olabilir. İnşallah kist falan yoktur.

hadi ya 6 gün mü ...oy oy boşver beni canım ben atlattım sayılır bugün itibariyle..bide adetim gelince iki üç damla dökerim (çünkü adet olmadıkça hala istemesemde kendime şans veiryom) ondan sonra gelsin yeni aşılamalar. okulda tatil olcek inşallah dinlenebilirim de o zaman ooooohhhh.yaz tatiinde paso uyucam onu bekliom...

kafamda bunlar oldukça okulda da verimli olamıyorum bu da beni daha kötü etkiliyo tatilde daha rahat olcam inşallh

hadi ya 6 gün mü ...oy oy boşver beni canım ben atlattım sayılır bugün itibariyle..bide adetim gelince iki üç damla dökerim (çünkü adet olmadıkça hala istemesemde kendime şans veiryom) ondan sonra gelsin yeni aşılamalar. okulda tatil olcek inşallah dinlenebilirim de o zaman ooooohhhh.yaz tatiinde paso uyucam onu bekliom...

evet canım 6 gün. Çok haklısın insan genede umutlanıyor kanı görmeyince. İnşallah gelir bir an öncede kafandan atarsın.
Gel tatil gel. İnşallaahh herşey çok ama çok güzel olur canım..

X