Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

haklısın canım
ben hep önceleri belirtilere baktım
Her akşam göğüslerimi açıp "canıııım koyulaşmış mııııı?" diye soruyorsum
Sonra yok kirpiklerim çift mi felaaan
ama zaten ateşim adet olmama iki gün kala düşüşe geçiyooo
şimdi ara ara ateş bakıyorum sadece en kesin çözüm onda
ama çok moral bozuyor o da
ateşin 36.8 den 36.9 'dan küt diye düşüyo 36.4'e
Ben ordan anlıyorum
Ama bu ay onuda yapmayacağım
gelirse gelir gelmezse gelmez
"Görelim Mevlam neyler...
Neylerse güzel eyler...." modundayım
rahatlamaya çalışıyorum
Çok yıprattım kendimi çünkü çok üzdüm hem kendimi hem eşimi...

ayyyyyyyyyyyyyy canımmmm of içim karardı valla. Koskoca 2 ayı hemencecik yazdın bitirdin.
AMa şöyle düşün ne güzel aylarca ilgilenmediğin evinle karış karış ilgileneceksin. Sonra görmediğin eşin dostunla güzel saatler geçireceksin ve hayat arkadaşınla birlikte herşeyden uzak başbaşa çok güzel tatil yapacaksın.
Yazlık bişeyler yapıp dolaba koyup sonra elini attığında hazır bulduğun yiyeceklerin senin işini ne kadar kolaylaştıracağını bir düşün.
Buda benim bakış acım :)

canım aynen senin dediğin gibi
Neylerse güzel eyler...."
hiç bir şeye takılmayacaksın herşeyi oluruna bırakacaksın. biz elimizden geleni yapıyoruz artık gerisi kısmet işi.

Çok haklısıııın ama
İşte benim evde sıkılabilmem için tüüüüm bunları yapıp bitirmiş olmam gerekiyoooo
işte sen sıklımak istiyorsun ama işler bitmeden sıkılamıyorsun
Yoksa tüüüüm bunları yapmadığından dolayı için içini yiyiyoooo
ya da en azından bende öyle
Çünkü tüm bunlar çok büyük zevk değil
Temizlik yapınca madalya vermiyorlar
ama yapmak zorundasın
milleti davet etmek zorundasın çünkü
e seni davet ettiler mecbur alacaksın
Yazlık bişiyler dediğin gibi işini kolaylaştırıyor yapılacak
eeee geriye bir tek koıcişle tatil kaldııııı
İşte tüm bunları bir tek o silip süpürüyo işte
Hiiiç başka bişiy değil
Sonuçta bir hafta evde bile olsa tatiiiiilll

canım aynen senin dediğin gibi
Neylerse güzel eyler...."
hiç bir şeye takılmayacaksın herşeyi oluruna bırakacaksın. biz elimizden geleni yapıyoruz artık gerisi kısmet işi.

Ah şu tevekkülü bir tam yapabilseeeemmmm
çok kırılıyorum olmayınca
çok üzülüyorum
Hep daha kötülerini hatırlatıyorum kendime
İşte ya engelli olursa vardır bir hayır diyeee
Hani aşağılara bakmaya çalışıyorum ama
yukarılara bakmadan da edemiyorum ki
Niye diyorum niye
çoğunluk gibi değil de niye azınlık gibi???
İşte burada kopuyo biraz ipler
sonra dağılma sonra toplanma sonra tekrar ümiiittt....
ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum gerisi Rabbimden

valla canım hiçbirşey için mecbur değilsin. Boşver bırak pis kalsın evin, boşver kimseyi çağırma istemedikten sonra sen kendini yorduktan sonra tatilini istediğin gibi yaşayamadıktan sonra ne anlamı varrrrrrr tatilin. Sende sadece eşine vakit ayır.
Nasıl mutlu oluyorsan sadece onu yappp.

bak daha geçen gün bende kendime aynını sölüyorduuuum
Ama dinlemiyor ki beni :)

can çıkar huy çıkmaz derler ya
Yapılacak iş varken hayatta dinlenemiyorum
Ya o beni yiyiyor
ya da kalkıp ben onu.... cokacimcoook

valla canım hepimiz öyle. cabalıyoruz elimizden geleni yapıyoruz sonra gene hüsran sonra kendi kendimizi avutuyoruz. Hayırlısı buymuş diyoruz üzülüyoruz sonra atlatıyoruz sonra gene aynı şeyler başlıyor gene tedavi gene uzun bir bekleyiş sonra gene hayel kırıklığı bakalım ne kadar sürecek bu döngü..

Tüp düşünüyordun değil mi godescim???
Nereyi düşünüyorsun??

valla ben istemediğim hiç bir şeyi yapmıyorum. ev pislik içinde olsa üstünden atlar geçerim toplamak istemiyorsam. çünkü benden önemli olan başka hiçbir şey yok. Kendim için önce ben diyorum. Eğer mutlu olmadığım bişeyse o an yapmak istemiyorsam yapmıyorum...
aslında ne senin gibi olmak gerek nede benim gibi. İşte biz bayanlar bu dengeyi kuramıyoruz galiba. Ya çok uçlarda yaşıyoruz yada en diplerde garipppppp

Aynen öyleeeee
ah bi denge kurabilsek canım
ama daha rahat olabilmeyi isterdim

evet canım kendi doktorum orayı önerdi tüp bebek için. Bende orayı düşünüyorum şimdilik. AMa tam karar vermiş değilim canım...

Geçen Cem beyi konuşuyordunuz Acıbadem de
Buraya gelmişlerdi seminer için
Adam erzincanlı ve verdiği bilgilendirme semineri çok iyiydi
"Gittiğiniz tüp bebek merkezlerinde başarı şansını değil, eve canlı bebek gönderme oranlarını sorun" diyordu

ya acıbadem hastanesi cem bey değilmi.
Çok doğru eve canlı bebek gönderme yüsdesi ne gerçektende. Bir çok kişi hamile kalıyor ama sonu hüsranla biten bir çok sonuç var.

ya acıbadem hastanesi cem bey değilmi.
Çok doğru eve canlı bebek gönderme yüsdesi ne gerçektende. Bir çok kişi hamile kalıyor ama sonu hüsranla biten bir çok sonuç var.

evet aynen öyle
O cem bey
Hoş bir insandı ve bilgileri insanların anlayacağı şekilde aktardı
önemli olan bebeği eve doğmuş halde götürebilmek
eve hamile gitmek değil

of bana doktorum işte gayrettepe florance tavsiye etti emre beyi. Bende görüşmeye gittim pek sevemedim doktoru ısınamadım. Sonra aradım işte kendi doktorumu emre beyi pek sevemedim falan dedim görüşmede yaşananları anlattım. başka bir doktor tavsiye dermisniz diyince cem beyi söyledi. Ama emre beyide tekrar düşün dedi.
Eşime anlattım oda doktoru sevmen önemli değil. Sen hastasın ve senin tedavini kim daha iyi yapacaksa hangisi daha başarılıysa ona git dedi. Sevmek önemli değil dedi. Sonra düşündüm evet sevipte evlenecekmiyim sanki eğer benim derdime derman olacaksa sevmiyim ne yapim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…