Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
valla ben dün bıraktığınız yerdeyim sabah okulda törene gittim hastane resmi tatil olduğu için gidemedim daha belli diil yani tek ümidim adet olmadım ve herhangi bir koyu akıntı falan da yok. yarın randevu alıp doktora gitmeyi düşünüyorum inşallah bilmiyorum eşim inananıyo bende daha doğrusu kaptırmak istemiyoruz ama bilirsiniz...eşim hakim olabiliyo kendine de ben......

hayalbaz 20 mayıs aşılama listede eee
bugun ayın hamıle oldugun suan kesınleşmıstır tahlıl yaptırdınmı

seni anlıyorum bendede gecen ay oyle oldu ama ben aşılama yaptrmadımkı bu ay hıç ilaç dahıl almadım sadece klomen kullandım yumurta takıbıne aldı sonra dedigi vakitlerde birleşme dedi sonrada yumurtama baktı catlamış dedı 15 sonra bellı olur dedı oyle yanı

hayırlısı olsun canım

seni anlıyorum bendede gecen ay oyle oldu ama ben aşılama yaptrmadımkı bu ay hıç ilaç dahıl almadım sadece klomen kullandım yumurta takıbıne aldı sonra dedigi vakitlerde birleşme dedi sonrada yumurtama baktı catlamış dedı 15 sonra bellı olur dedı oyle yanı
Canım bende bi defa aşılama yaptırdım. Ondan öncede sadece Klomen kullanıyordum. Ama benim o zamanlar da ağrıyordu. Ama normal olsa gerek. Ben mesela şimdi bu ay Klomende kullanmıyorum yine ağrıyor kasıklarım bende anlamadım canım.

hayalbaz benım anlamadıgım nokta 20 mayısta aşıla olduysan 20 gun olmus ee ozaman senın regl gununde gecmıs olur idrar testende cıkar senın canım yaptınmı pekıı

hayalbaz 20 mayıs aşılama listede eee
bugun ayın hamıle oldugun suan kesınleşmıstır tahlıl yaptırdınmı

ya canım dün test yaptırdın 12.gün yani 16.6 çıktı çok ortadabi rakam emin olamıyoruz.aslında 5 in altı hamile değil demekmiş ama heralde gebelik var ama boş mu dolu mu dış mı iç mi orası bi iki güne anlaşılcak.adet olursan adetle beraber uçar yoksa kalır

hep tuttum kendimi ağlamadım ama şimdi patladı işte bilgisayarımdaki bebek resimlerine bakıp bakıp ağlıyorum dayanamayacağım yükler verme Allahım dayanamıyorum

20 mayısta aşılama yazıyoya yanlış ozamöan bende diyorumkı 20 mayısta ozaman sımdıye bellı olurdu

hep tuttum kendimi ağlamadım ama şimdi patladı işte bilgisayarımdaki bebek resimlerine bakıp bakıp ağlıyorum dayanamayacağım yükler verme Allahım dayanamıyorum
Canım üzülme diyemiorum aynı duygular içindeyiz. Ama elimizdende başka bişey gelmiyorki. Ağla rahatla canım benim. Açılırsın.. Ben kafaya takmicam diyorum bu ay. Ama buraya gelince yine bi şekilde aklımdan atamıyorum işte. E buraya gelmedende duramıyorum. Napıcam bilmem.

ben ölüyorum yaa çok kötüyüm çok üzgünüm

ya canım niye öyle sölüyosun lütfen ama moralini bozma hepimizin olcek bebişi inşallah ne demiştik güzel kızların biraz zor oluyo:1hug:sakın isyan etme bence o İSYANKAR yazısını da kaldır umutkar yaz ne bilim güzel bişi yaz nolur pozitif olalım

"İNNE MEAL USRİ YUSRA" "Muhakkak ki her zorlukla beraber bir kolaylık vardır"

kız yapma boyle yaa hem kendını mahvedıyosn hemde dengenı alt ust yapıyosun
baktın olmadı tup bebek yaparsın bu kakadr takma
valla demıcem dedım ama napıyım sen zorladın benı bak suan olmuyosa rabbımınh bı bıldıgı vardır
gecen godesede anlattım burda komsumuz var ozurlu bebegı var hemde ıkız yanı onları gordukce hep sanbır der hayırlısını ısterım yapma boyle sabret allah buyuk kızma ama napıyım hep senı copk isityo goruyorum bu normal ama aglamalar falan hem aglamak aglama getırır ne olur toparla kendını benıde boyle yazdırmaya mecbur kılma dua et kızlar sıze hacet namazını onerırmım bende kılcam bu persembe akşamı kılınıyo olucakmı olmmucaksa olmöası için allah izniyle ruyanda goruyosun hemde istemış oluyosun ben yarın yapcam istersenın sızede yazarım

X