Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ayyyy canım inşallahhhh.... Ama bence yüzde yüz hamilesin. Canım senin Aşılaman ne zaman yapılmıştı??
Merak ettim canım. Durup durup aklıma bişey geliyor. Benim eşimin yıkama sonrası 41 Milyonmus yanlış okumadıysam. Ay tutsun istiyorum ya...

Kızlarrr Godesin kacıncı günüydü bugün. Yani Asılamadan sonra kacıncı günü??

Merak ettim canım. Durup durup aklıma bişey geliyor. Benim eşimin yıkama sonrası 41 Milyonmus yanlış okumadıysam. Ay tutsun istiyorum ya...

tü tü tü maşşşşallahsırnaşık şeyinşallah tutar canım benim ya gayet iyimiş bizim 11 milyon kaliba..ya ben herkesin derdini unutuyorum tekrar tekrar yumurtlama mı sıkıntı sizde

tü tü tü maşşşşallahsırnaşık şeyinşallah tutar canım benim ya gayet iyimiş bizim 11 milyon kaliba..ya ben herkesin derdini unutuyorum tekrar tekrar yumurtlama mı sıkıntı sizde
Evet canım. Tavuk bile benden fazla yumurtluyor. Ben hic yumurtlamıyorum hapsız. Benimde bugün 11. günüm. Ama ben hiccc ümitli değilim nedense canım. Offf yaaa.

Ay benim kasıklarım ağrıyor. Sonra Belim ağrıyor. Sonra ara ara Midem ağrıyor. Çok stres yapıyorum ya. Bugün Pikniğe gittik. Psikolojim bozuldu anacım. Her yer Bebek. guclubacismile

Ay benim kasıklarım ağrıyor. Sonra Belim ağrıyor. Sonra ara ara Midem ağrıyor. Çok stres yapıyorum ya. Bugün Pikniğe gittik. Psikolojim bozuldu anacım. Her yer Bebek. guclubacismile

canım bu ağrılar çok normal rahat olmaya çalış oluruna bırak herşeyi ,gerçi kelin ilacı olsa başına sürer ,söylemesi kolay uygulaması zor. ama rahat ol az kalmış inş. bebeğin seninledir.ha bu arada sen 9 aylık evlimisin.?

Evet canım. Tavuk bile benden fazla yumurtluyor. Ben hic yumurtlamıyorum hapsız. Benimde bugün 11. günüm. Ama ben hiccc ümitli değilim nedense canım. Offf yaaa.

ya öyle söyleme inşallah olur.ilkmiydi senin yaa unutuyorum:kedi:kaç mm kaç tane yumurta oldu bu ay sende

canım bu ağrılar çok normal rahat olmaya çalış oluruna bırak herşeyi ,gerçi kelin ilacı olsa başına sürer ,söylemesi kolay uygulaması zor. ama rahat ol az kalmış inş. bebeğin seninledir.ha bu arada sen 9 aylık evlimisin.?
Evet 9 aydır evliyim. 4 aydır uğraşıyoruz. Evet bu çok kısa bir süre ama çok istiyorum. Ama diyorum olmuyorsada vardır bir hayır. Demekki zamanı değil. Demekki Rabbim biraz daha sabrımı sınıyor. Yüce Rabbim çocuk isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın inşallah.

zeyno merb benimde aşılamamın 11. günü ama ben de adet ağrısı gibi arada hafif ağrı oluyo başka bişe yooook yaaa bu lanet bulantı yok işte yani ama ben yarın sabah idrar testi yapacam bugün aldım 1 tane benim 2. aşılamam senin kaç senağlama

zeyno merb benimde aşılamamın 11. günü ama ben de adet ağrısı gibi arada hafif ağrı oluyo başka bişe yooook yaaa bu lanet bulantı yok işte yani ama ben yarın sabah idrar testi yapacam bugün aldım 1 tane benim 2. aşılamam senin kaç senağlama
Canım benim ilk. Ama erken degilmi test icin?? Benim de belirtilerim sanki adet belirtisi. O yüzden bugün moralim cok bozuldu. Karnıma ara ara agrı giriyor. Kasıklarım batıyor.

aynıyız valla zeyno belirtiler=) erken biliyorum ama nebilim ya duramadım deli olacam zaten inşallah ikimizde hamileyizdir

aynıyız valla zeyno belirtiler=) erken biliyorum ama nebilim ya duramadım deli olacam zaten inşallah ikimizde hamileyizdir
ınşallah. Tek isteğim bu. ısteyen herkese versin Allah. Bizi biz anlıyoruz gerçekten. Neyse canım ben çıkıyorum. Görüşmek üzere. Test sonucunu yaz mutlaka. ınşallah hamilesindir.

ben geldim kızlar şimdi doktorumla konuştum değerim 10 küsür çıkmış hamilelik oluştu görünüyor ama devam edip etmeyeceğini salı günü testen sonra tam belli olur dedi. progestan tablet kulllan dedi. salı günü değerim 20 civarlarında olursa kesin hamilesindir dedi. durum bu kızlar.
offf acaba hamilemiyim yaa

ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
hayırlı olsunnnnn çok sevindimmmm

X