Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım durr hemen sevinme daha belli değil tam olarak salı günü belli olacak yerim seni kız ben nasılda seviniyor canım yaa

olsun ablam belli olmasa salıya kadar hamilesin işte öyle düşün
ayy bu düşünce bile çok güzel değilmi yaa :CüvCüv:

olsun ablam belli olmasa salıya kadar hamilesin işte öyle düşün
ayy bu düşünce bile çok güzel değilmi yaa :CüvCüv:

deli kız 3 günlük hamilelik dime. Allah seni ne yapsın hemi beni güldürdün yaaaaaaaaa. doğru öyle düşinim.hamile olupta üstüne regl gören çok oluyor hem belki benimkide öyledir.

ya nedesiniz kızlaaaaaar ufaklığım hayalbaz nerdesinizzzzzzz

ayyyy canım benim inşaaalllllahhh hamilesindir yaa bak boşuna moralini bozdun..kendini çok kaptırma ama üzülme de bak gördün mü yumurtan kesin döllenmiş ya ne güzel bu bile bişe yani:lepi:

ayyyy canım benim inşaaalllllahhh hamilesindir yaa bak boşuna moralini bozdun..kendini çok kaptırma ama üzülme de bak gördün mü yumurtan kesin döllenmiş ya ne güzel bu bile bişe yani:lepi:

canımcım çok doğru söylüyosun hamileymiş gibi davranıp kendimi çok kaptırmadan 3 günü geçirmem gerek. iyi varsınız canlarım benim. ço teşekkürler destekleirniz için

deli kız 3 günlük hamilelik dime. Allah seni ne yapsın hemi beni güldürdün yaaaaaaaaa. doğru öyle düşinim.hamile olupta üstüne regl gören çok oluyor hem belki benimkide öyledir.

öyle düşün ablam sen hamilesin işte bak geliyor bebişin darısı başımıza hem kızım kan testinde daha tam belli bile olmasa ki bence kesin var hamilelik çıktı bence bu bile harika
ablammm sen gül yeterki ben bütün maymunlukları yaparım laelaelaelaelae laelaelaelaelae laelaelaelaelae

evet evet iyi düşünimki varsada devam etsin. inşllah ben açılışı yapmışımdır sizde arkamdan gelirsiniz inşallah. Sen her zaman yap maymuuk yap banaaa. kocam gitti hemen ilaç aldı geldi içim bari. Ayıptır söylemesi çamaşırlarıda makindan çıkartmış asıyorrrrrrrrrrrrr:roflol:

aferin adam olsun böle:)) bende şimdi astım keşke asmasaydım kocan gelir asardı :roflol::roflol:

canımcım çok doğru söylüyosun hamileymiş gibi davranıp kendimi çok kaptırmadan 3 günü geçirmem gerek. iyi varsınız canlarım benim. ço teşekkürler destekleirniz için

varya zabahtan aaağşama sperm yumurtaya kaç saatte ulaşır ona bakiom bay geldi bak seninkiler biraraya gelmiş:)bakalım bizimkiler buluştu mu:uhm:

aferin adam olsun böle:)) bende şimdi astım keşke asmasaydım kocan gelir asardı :roflol::roflol:

eet evet naz yap canım. iş yapamam gerekiyor de. yoksa hamile kalamam falan diye abart. yardımcı olsunlar biraz bize dime amaaa

Son düzenleme:
varya zabahtan aaağşama sperm yumurtaya kaç saatte ulaşır ona bakiom bay geldi bak seninkiler biraraya gelmiş:)bakalım bizimkiler buluştu mu:uhm:

inşallah hepimizinki buluşmuştur canım. inşallah hepimiz hamile oluruz bu mayıs ayındaaaaaa

delikafaduldenbi tane erkek muhabbet kuşum vardı gittim bi tane gelin kız aldım ona tatlı bi dişi...amanın daha ilk günden gerdek gecesi yaşandı evde utandım.onların bizden önce çocuğu olursa daha çok utancam yuh yani bize dicem

süper yaaaaaaaaaaa. kuş kafalılar kadar olamayadıysak tühhh bize.....

o kadar çok ağladımki bugün gözlerim çok ağrıyor ben biraz daha yatayım. sonra gelmeye çalışırım. çok öpüldünüz kızlar.
iyiki varsınız

Slm Canlar..
Şimdi sorum geliyor :ecrin_bebek:
Hani Aşılamadan önce eşlerin spermleri yıkanıyor ya. Yıkama sonrası olan sayı önemli değilmi?? Şimdi bu sayı fazlaysa tutma şansı daha mı yüksek???

:uhm:
Slm Canlar..
Şimdi sorum geliyor :ecrin_bebek:
Hani Aşılamadan önce eşlerin spermleri yıkanıyor ya. Yıkama sonrası olan sayı önemli değilmi?? Şimdi bu sayı fazlaysa tutma şansı daha mı yüksek???

evet tabi benim bildiğim ne kadar çok sperm o kdar iyi hatta yıkandıktan sonra 5 milyonun üzerinde olmalıymış ama asgari 1 milyon niye sordun

Ayyyy canım inşallahhhh.... Ama bence yüzde yüz hamilesin. Canım senin Aşılaman ne zaman yapılmıştı??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…