Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Adetin 13. günü aşılama oldum.!! Aboowww. Yani Aşılama olunca adetin erken gelme ihtimali var öylemi. Offff

adetin 13. günü erken değilmi canım yaa çok şaşırdım bilmiyorumkismile
benim adetin 17. günü yapıldı ben genelde 28 günde bir olurum adet geçen ay hiç şaşmadı tarihi adet günümde hemen oldum bakalım bu ayda ölemi olcak :umursamaz:

valla canım benim genelde hep o günler yumurtam catlatılıyor ve iliski öneriyor. Aşılama olmadanda o dönem ilişki oluyordu. Hic bilmiyorum ya. Herkeste farklı demekki. Adet olmak istemiyorummmmmm

kızlar benim aşılamamın 10 cu günü kanda baktırdım ve 144,6 çıkmıştı bence kan testi yaptırın sonuç çıkıyor
3 sonra yaptırdım 188,9 du

canım biz test yaptırsak sonucu alana kadar adet oluruz zaten :roflol: :roflol:

evet canım nisan 19 da yaptırmıştım aşılamayı şimdi 3 haftalık hamileyim

canııım sende 19 unsa yaptırmıstın dimi asılamanı bende o gün yaptırmıstım.....hayırlısı olsun canım allah tamamına erdirsin inşallah.saglıkla kucagına almanı nasip etsin rabbim

neden böyle ümitsiz konuşuyon belkide gebesin ve sonuç seni çok sevindirecek

ağzından bal damlıyor valla canım inşallah dediğin gibidir
benimki ümitsizlikten çok ya kendimi fazla kaptırmak istemiyorum çünkü ilkinde çok ümitlendim ve 1 hafta kendime gelemedim bu seferde öyle olmak istemiyorum ama ben aşılama yaptırdığımı unuttum normal hayatıma devam ediyorum ve beklemiyorum adetimi falan kısmettt :Saruboceq:

canııım sende 19 unsa yaptırmıstın dimi asılamanı bende o gün yaptırmıstım.....hayırlısı olsun canım allah tamamına erdirsin inşallah.saglıkla kucagına almanı nasip etsin rabbim

amin canım kan da bakıldı gebe oldugumu söyledi doktor ama daha keseye salı günü bakacak dua edinde kese görünsün şimdide ondan korkuyorum

evet canım nisan 19 da yaptırmıştım aşılamayı şimdi 3 haftalık hamileyim

aysad sen ikizleremi hamilesin belirtilerin nelerdi eşinin değerlerinide paylaşımısın rica etsem benim 2. aşılamamdıda bugün 11. gün hafif karnım ağrıyo göğüslerdede çok hafif yani adet olacam gibi yarın evde test yapsam çıkarmı

ikiz olup olmadıgını bilmiyorum daha keseye salı günü bakılacak evde gebelik testi daha çıkmaz bence kanda baktır canım belirtileri gögüslerim felaketti el degmiyordu sarıı akıntım vardı belim çok ağrıyordu sanki kopacak gibi bide gazım çok bide kasımlarım adet sancısı gibi agrıyoru ve sivilcelerim çıktı

bende ögle ümitsizdim ama ALLAH tan hiç ümidimi kesmedim banada süpriz oldu ama ben hep yattım hiç kalkmadım sadece wc ye gittim geldim yattım başka hiç bir iş yapmadım bilgisayara bile oturmadım şimdide bi iş yapmıyorum sadece yemek yapıp oturuyorum gene inşaallah ALLAH senide sevindirsin

amin canım kan da bakıldı gebe oldugumu söyledi doktor ama daha keseye salı günü bakacak dua edinde kese görünsün şimdide ondan korkuyorum
canım merak etme görüceksin bebişinin kesesini,cok stres yapma kendine dikkat et.bizimle bebişinin dünyaya gelene kadar seninle gecen serüvenlerini paylasıcaksın eminim tabi bizi bırakmazsan.bebişinin hareketlerini.neler hissettiğini,cinsiyetini.belki ona aldıgın cicilerinde resmini ceker gösterirsin bize :)

aynı adet belirtileri gibi desene bilmiyorumkismile

tamam canım saolda kanda baktırmaya hiç cesaretim yok ama sendeki belirtilerin 1 tanesi bile yok bende eşimin değerleri 33 milyon sayı öne hareketlide%20 idi bilmiyorum ilkinde %55 di tutmadı bundamı tutacak çok harab oldum yaaa dokdor 3.aşılamayı yapmaz tüpbebek der napcam bilmiyom senin yaş kaç kaçıncı aşılamandı aysadcım

inşaallah canım inşaalah allah herkese versin duaların hep sizinle

yaş 27 2ci aşılamam hangi doktora gidiyorsun konyadasın heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…