Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
evet ya heyecanlanmam zannediyodum ama şimdiden karnım ağrımaya midem bulanmaya başladıkafamçokkarıştı

canım hiç heyecanlanma sanki muayne oluyormuş gibi zaten. inşallah bu ilk ve son olur ve tutar aşılaman. Tabiki ilk olduğu için korkuların olabilir ama gerçekten gereksiz olduğunu sende anlayacaksın. Ben tam 3 kere yaşadım tecrübe kazndım artık :)

canım hiç heyecanlanma sanki muayne oluyormuş gibi zaten. inşallah bu ilk ve son olur ve tutar aşılaman. Tabiki ilk olduğu için korkuların olabilir ama gerçekten gereksiz olduğunu sende anlayacaksın. Ben tam 3 kere yaşadım tecrübe kazndım artık :)

opuyorumnanaktan teşekkür ederim evet inş ilk ve son olur:Saruboceq:

Oh ağzınızdan bal damlıyor fıstıklar. Hadi inşallah. Hep beraber hamile kalırız. :ecrin_bebek:

ya bir sihirli değnek dokunsa ve hepimiz hamile kalsak.

Son düzenleme:
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:anaaaaam ne tatlı bu ya:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
bende böle olmak istiyorumsositososito

Hayalbaz Aşılaman yarınmış. İnşallah hayırlı uğurlu güzel haberler getirir Aşılaman. Rahat ol canım. Kalbimiz dualarımız seninle..
:kahve:

Hayalbaz Aşılaman yarınmış. İnşallah hayırlı uğurlu güzel haberler getirir Aşılaman. Rahat ol canım. Kalbimiz dualarımız seninle..
:kahve:

ya sankim yumurtam şu anda çatlamış gibi hissediyom gece 12 de yaptım iğneyi gündüz akıntım vardı yımırtam boşa gitmesin yaaaaaaaaaaaaaaamafoldumben

applaammmmm canoommmm ben geldim
kızım olursa sana vercem kızz yabancıya gitmesin
bihtere uyuz oluyorum yaaaa gancık ne olcak sempatiksalakcinni

X