Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya niyeyse içimde hiç bir umut yokkkkkkkkkkkkkkkk inşallah yanılıyorumdur. offf
ben incir yemeye başladım iklimcim sen yiyormusun

yok cnm inciri mantığım kabul etmiyo benim yaa benneyaptımki
hayırlıısı beaa

hayırlıısı beaa

sen kafanda onaylamadıkça olmaz zaten bacım boşver yeme senle ikimiz tedavisiz alcaz bebişleri kucamıza vallaha bak Şeniz

hayırlıısı beaa

tabi mantıklı gelmiyorsa zaten yapma önce inanacaksın. Valla bende hiç yapmıyordum ama bu ay birde yapim dedim. Eğer tutmazsa bu ay bir sonrakine hazırlık yapıyorum. DOktorum bana keçiboynuzu yiyin demişti eşimle banaaaa :)))))))) ama oda hiç güzel deği

selanik mi? ya bide bu listede günü gelmiş arkadaşlardan hiç haber yok noldu acaba

sen kafanda onaylamadıkça olmaz zaten bacım boşver yeme senle ikimiz tedavisiz alcaz bebişleri kucamıza vallaha bak Şeniz
evett yaa önce algılamam lazım
alalımda nası olursa olsun bea

doğru cnm inanmam lazım
iyi yaparsın cnm ama tutucak ya bana öyle geliyor :teytey:

evett yaa önce algılamam lazım
alalımda nası olursa olsun bea

doğru cnm inanmam lazım
iyi yaparsın cnm ama tutucak ya bana öyle geliyor :teytey:

benimki de tutcakmı içine sorsana bi nolurrrr :1no2:

selanik mi? ya bide bu listede günü gelmiş arkadaşlardan hiç haber yok noldu acaba

babamın tarafı selanik göçmeni ama yıllar olmuş edirne keşan doğumlu sülalemiz
annem tekirdağın yerlisi ..
ben ist
eşimde trakyalı ..
evettt bende ona takıldım geçende günü geçenler var son durumları ne acaba :sm_confused:

canım kafama bişi takıldı senin bebeeen nereli olcak doğunca :sm_confused: :sm_confused:

ya astrolojiyi araştırıyom ne zaman çocuğum olacak diye bişey varmı. Ne günlere kaldım yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…