nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

:KK70:UNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

****sevo81.........:::CüvCüv:

****nisabeyza....:CüvCüv:

*****christian_loubouti ::CüvCüv:

*****nisa3......:CüvCüv:

****eslemim7......:CüvCüv:

****estrlm....:CüvCüv:

*****realnese.....:CüvCüv:

4)merseray.......4.......nisan???

5)cıcekcık........7.........nısan ??

6)hamura.......7.....nisan ???

7)hulya80.......7......nisan ???

8)eylem eylem......8......nisan ???

9)elifyaren.....8.....nisan ???

1o)babygame.....8.......nisan ???

11)BRC1769......9......NİSAN ???

12)Dilşahım......9......nisan ????

13)duygudb....10....nisanhihoyyyt

14)cancan.....11....nisanhihoyyyt

15)aslı_ist.......12......nisan....hihoyyyt

16)umut31.......12....nisanhihoyyyt

17)daisy84.........12.....nisanhihoyyyt

18)telsin......12......nisanhihoyyythihoyyyt

19)nagıhan.........13........nısan hihoyyyt

20)ummahan_d.......13....nisanhihoyyyt

21)prettybaby.....13......nisanhihoyyyt

22)BTRKLC...13....NİSANhihoyyyt

23)gulay30....13....nisanhihoyyyt

24)my_lıttle......14.....nısanhihoyyyt

25)tırtıl klebek......14......nisanhihoyyyt

26)samyelım......14.....nisanhihoyyyt

27)BUMUYANİ....15.....NİSANhihoyyyt

28)TUNESAR....15....NİSANhihoyyyt

29)sweetbaby...15....nisanhihoyyyt

30)ezgi.....15.....nisanhihoyyyt

31)acier......16......nisanhihoyyyt

32)der_35....18......nisanhihoyyyt

33)kuskonmaz.....18.....nisanhihoyyyt

34)nehir67.......19.....nisanhihoyyyt

35)arya....19.....nisanhihoyyyt

36)bonus55.....20......nisanhihoyyyt

37)berfe.......20......nisanhihoyyyt

38)kestane.......21......nisanhihoyyyt

39)fatmazehra......21.....nisanhihoyyyt

40)muzurperi.....22....nisanhihoyyyt

41)sessizdeniz.....23.....nisanhihoyyyt

42)ecrin1001.....23.....nisanhihoyyyt

43)sweet33......24.....nisanhihoyyyt

44)womarch....24....nisanhihoyyyt

45)demet_yaren......25....nisanhihoyyyt

46)GİZEMX......25......NİSAN hihoyyyt

47)white_rose23........26......nisanhihoyyyt

48)DALİA.....27.....NİSANhihoyyyt

49)hpthoney.....27.....nisanhihoyyyt

50)pslokum.......27.....nisanhihoyyyt

51)beyazgelıncık.....28.....nisanhihoyyyt

52)beril.....18....nisanhihoyyyt

53)sugıbıyım....29.....nisanhihoyyyt

54)srnrc.....29......nisanhihoyyyt

ARKADASLAR SADECE ADET TARTIHLERINIZI YAZIN BEN EKLIYORUMMMMMM

Son düzenleme:
lısteden cıkan arkadaslar mayıs lıstesı ıstersenız hazırlayabılırım ıstekelr dogrultusunda

kızlar bugün benim adet günüm dü ama hiçbir belirti yaşamadım bu ay normalde kasıklarım belim ağrırdı ve dayanamadım kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı moralım alt üst oldu off çok ümitlenmiştim bu ay hüsrana uğradım yine

Evet arkadaŞlar kızımın kardeŞı gelıyor sonundaaa.allah herkesın gÖnlÜne gÖre versın bende Şımdı kanda ÖĞrendım hamıleyımmm.allahım tÜm arkadaŞlara bu sevıncı tatır kızım 13 yaŞında 3 senedır olmuyordu...

kızlar merhaba benim bir sorunum var bu aya kadar hep erken regl oluyordum ve hormon düzensizliğin vardı ve şimdiye kadar da regl olmam gerekiyordu ama olmadım 17 martta regl olmuştum ama hormonlarıma göre şimdiye kadar olmam gereken hastalığımı olmadım hastalığımın üzerinden 21 gün saydım hastalığımı 2 gün geçmişim ve aşırı uyku hali çok yemek yeme isteği karnımda şişlik mevcut acaba ben hamilemiyim yoksa kuruntumu bunlar hamileysem benide ekleyinnn:)

bende bugunlerde regl olmam lazim. Wc gitmeye korkuyorum iki kirmizi cizgi degilde baska kirmizi sey gorucem diye:1no2: ALLAHIM butun bekleyenler bos cikarmasin yarabim... AMIN AMIN AMIN

Evet arkadaŞlar kızımın kardeŞİ gelİyor sonundaaa.allah herkesİn gÖnlÜne gÖre versİn bende Şİmdİ kanda ÖĞrendİm hamİleyİmmm.allahım tÜm arkadaŞlara bu sevİncİ tatır kızım 13 yaŞında 3 senedİr olmuyordu...

haydi hayırlı olsun.. allah saglıkla tamamına erdirsin tebrik ediyorum.. hihoyyyt

realnese canım allah analı babalı buyturmek nasıp etsın canım benım umrım bızlere melekler nsıp eder tebrık ederım canım :emir_bebek::emir_bebek:

tüm hamile kalan arkadaslar gözünüz aydın allah tamamına erdirsin allah muradınızı gözünüzde bırakmasın

Butun hamile kalanlari tebrik ediyorum kizlar. Allah anali babali buyutsun:emir_bebek: Allahim tum isteyenlere versin ....:Saruboceq:

selam kızlar bişey sormak istiyorum. allak bullak oldum iyice. 2 nisanda kanda gebelik baktırdım 37 çıktı adetten 3 gün önceyd,. bugün tekrarladık 296 çıktı. laboratuardakiler değer normalden düşük ilerlemiş dedi. doktor da izindeymiş mesaj atttım ama hala cevap gelmedi. ben geçen senede dış gebelik geçirmişti. korkuyorum yine aynısı olucak diye. ne diyosunuz değerler hakkında ?

Evet arkadaŞlar kızımın kardeŞİ gelİyor sonundaaa.allah herkesİn gÖnlÜne gÖre versİn bende Şİmdİ kanda ÖĞrendİm hamİleyİmmm.allahım tÜm arkadaŞlara bu sevİncİ tatır kızım 13 yaŞında 3 senedİr olmuyordu...

tebrik ederim canim hayirli olsun ne mutlu sana
darisi bizlere olur insallah

canımne problemin vardı? ve neler denedin bizede anlatırmısın? allah size bağışlasıngamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsu

kızlar ben d ebu ay yumurta takibi yaptırdım ve yumurta geliştirici iğne kullandım. adetime 7 gün var. benim adet öncesi bacağım ağrırıdı hep ve şimdi bacağım feci ağrıyo. sanırım olmadı ama baya umutludum. çoook korkuyorum.inşalalh bebişimiz gelir.

arkadaşlar ben kızımın doğumunda hiç bir problem yaşamadım ama çok uzun süre ara verdimiz için yumurtalarım tembeleşmiş kızım 13 yaşında biz 3 sene önce korunmayı bırakmıştık .2 sene önce bir düşüğüm oldu 1 sene önce 4 aylıkken bebemin kalbi durmuştu kürtajla aldılar. allahım şimdi yine nasip etti inşallah bunda bişey olmaz ...folıc plus kulandım sigarayı bıraktım stresten uzak durmaya çalıştım ama bakalım hayırlısı çalışan kadınların stresten uzak durması çok zor inş bu sefer bebeğime bişey olmaz allahım tüm isteyenlere versin belki inanmıycaksınız ama birde arkadaşım rüyasında gördüğü duayı hiç ağzımdan bırakmadım kalpten isteyince mevlam veriyor inanın arkadaşlar...

X