nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

arkadaşlar yeni hamile kalan arkadaşlarada allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin çok sevindim,ama benimki olmadı ben çok yoruldum mücadeleden pes ediyorum allah tüm istiyenler bebişlerini nasip etsin inşalllah amin...

arkadaşlar yeni hamile kalan arkadaşlarada allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin çok sevindim,ama benimki olmadı ben çok yoruldum mücadeleden pes ediyorum allah tüm istiyenler bebişlerini nasip etsin inşalllah amin...

olur mu hiç pes etmek bak ben mart ayında düşük yaptım 4-5 ayda hamile kalmıştım ama hiç pes etmedim sende etme canım.güçlü ol allah kendinden ümidi kesmeyenleri mutlaka ödüllendirir.bu arada hamiş olan arkadaşlar tebrikler.melekler sizle ve bebeklerinizle olsun inş.

canim benim cok gecmis olsun hakkinda hayirlisi boyleymis Allahim bundan sonra gelicek olan bebegine tutunma gucu versin
pes etmekte yok umidini kesme Rabbim dogru zamanda melegini gonderecektir

insallah bizimde bu sefer tutar ne zamandir ugrasiyoruz (esim iki ay oldu geleli) iki aydir ugrasiyoruz daha önce ben tr deykende ugrasiyorduk ama olmuyor tutmuyor nedense:KK43:

slm arkadaşlar ben uzun zaman oldu gelemiyordum pcm bozulmuştu yeni yaptırabildim görüşmeyeli inş. güzel haberler vardır ben 27 sinde adet olmam gerekiyordu henüz olmadım ama bugünde aynen adet belirtim var inş. olmamda size güzel haberler bende veririm ama umutlu değilim çünkü gebelik belirtisinin bir tanesini bile yaşamıyorum hayırlısı diye dua ediyorum allah herkese anne olmayı en kısa zamanda nasip etsin :Saruboceq:

sen nerelerdesin canım görüşemiyoruz

canım yaa buralardayım ne bilem bazen öle dalgınımki kafam yerinde diil bebekle bozdum iiyce girmicem düşünmicem diyorum kendimi kandramıyorum arada giriyorum canım sen nasılsın iisin umarımŞenizŞeniz

demetçim nerelerdesin yoksun ortalarda benim kan değerim 303 çıktı hamileyim bebişim tutunmaya çalışıyor listeye yazarsan sevinirim allah dileyen tüm kardeşlerimizin meleğini en kısa zamnda göndersin

X