nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

bugün hastanede kan verdim. hormon tahlilleri için. 3 hemşire vardı aynı anda kan alan ...ben hamile olan hemşireye denk gelmişim... onu farkedince içime küçük bi damla daha umut aktı sanki....çok garip birşey herşeyden bir anlam çıkarmaya başladım.... galiba ben iice takıldımm

dr gittim hormon tahlilleri yaptırdım ne az ne çok bakalım die... ve dr bana 1 yıl tedavi önermiyoruz dedi...sende kötü bişe oldunu sanmıyorum takma kafana dedi. psikolojik olarak etkiler dedi.sonuçlara bakçaz artık.. ultrasonda iyiydi. bilmiyorum yaffff nolcaak

:KK70:UNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

****sevo81.........:::CüvCüv:

****nisabeyza....:CüvCüv:

*****christian_loubouti ::CüvCüv:

*****nisa3......:CüvCüv:

****eslemim7......:CüvCüv:

****estrlm....:CüvCüv:

1)KARDELN.....1.....NİSAn?

2)D.E.S.İ.R.E....1....NİSAN?

3)MANANUR.....1.....NİSAN?:

4)merseray.......4.......nisan???

6)tektanem.....6.....nisan ???

7)cıcekcık........7.........nısan ??

8)hamura.......7.....nisan ???

10)hulya80.......7......nisan ???

11)eylem eylem......8......nisan ???

12)elifyaren.....8.....nisan ???

13)realnese......8......nisanhihoyyyt

14)babygame.....8.......nisanhihoyyyt

15)BRC1769......9......NİSANhihoyyyt

16)Dilşahım......9......nisan hihoyyyt

17)duygudb....10....nisanhihoyyyt

18)cancan.....11....nisanhihoyyyt

19)aslı_ist.......12......nisan....hihoyyyt

20)umut31.......12....nisanhihoyyyt

21)daisy84.........12.....nisanhihoyyyt

22)telsin......12......nisanhihoyyythihoyyyt

23)nagıhan.........13........nısan hihoyyyt

24)ummahan_d.......13....nisanhihoyyyt

25)prettybaby.....13......nisanhihoyyyt

26)BTRKLC...13....NİSANhihoyyyt

27)gulay30....13....nisanhihoyyyt

28)my_lıttle......14.....nısanhihoyyyt

29)tırtıl klebek......14......nisanhihoyyyt

30)samyelım......14.....nisanhihoyyyt

31)BUMUYANİ....15.....NİSANhihoyyyt

32)TUNESAR....15....NİSANhihoyyyt

33)sweetbaby...15....nisanhihoyyyt

34)ezgi.....15.....nisanhihoyyyt

35)acier......16......nisanhihoyyyt

36)der_35....18......nisanhihoyyyt

37)kuskonmaz.....18.....nisanhihoyyyt

38)nehir67.......19.....nisanhihoyyyt

39)bonus55.....20......nisanhihoyyyt

40)berfe.......20......nisanhihoyyyt

41)kestane.......21......nisanhihoyyyt

42)fatmazehra......21.....nisanhihoyyyt

43)sessizdeniz.....23.....nisanhihoyyyt

44)ecrin1001.....23.....nisanhihoyyyt

45)sweet33......24.....nisanhihoyyyt

46)womarch....24....nisanhihoyyyt

47)demet_yaren......25....nisanhihoyyyt

48)GİZEMX......25......NİSAN hihoyyyt

49)white_rose23........26......nisanhihoyyyt

50)DALİA.....27.....NİSANhihoyyyt

51)hpthoney.....27.....nisanhihoyyyt

52)pslokum.......27.....nisanhihoyyyt

53)beyazgelıncık.....28.....nisanhihoyyyt

54)sugıbıyım....29.....nisanhihoyyyt

55)srnrc.....29......nisanhihoyyyt

ARKADASLAR SADECE ADET TARTIHLERINIZI YAZIN BEN EKLIYORUMMMMMM

Son düzenleme:
nagıhancım olurmu hıc oyle dusunme ne ugrastırması kızlar benım ıcım de acaıp bı umut var olacak bu ay hepımızde bırseyler bakın lıste bebıslerle dolmaya basladı bıle martta 7 hamıs cıktı bu ay ıkı katı olur merak etmeyın

kızlar inanamıyorum yaa 7 nisan regl günümdü olmadım biraz önce test yaptım ikinci çizgi çıktı ama diğeri kadar fazla pembe değil şoktayım halaaaaa...

Eslemim tebrikler canımmm Allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin :)) Demetcim bu arada estrlm de hamile başka bi topikde rastlaştık unuttu sanırım haber vermeyi onuda yukarı alabilirsin :)

dıger arkadadsları gorusenız soylermısınız adet tarıhlerı ngectık oldukları ıcın ve hala haber alamadıgımız ıcın onları bu hafta sonu sılecem cunku nısan 1 de adet olan ne gırıyo nede haber verıyo eslemım caınım tebrıkler umarım saglıkla kucagınada almayı nasıp eder

kızlar umutlarım mayıs ayına kaldı.adet oldum.beni silebilirsin demetcim.senide uğraştırmıştım tekrar ekle die.mayıs listesinide bekliyoruz senden.benneyaptımki

kızlar inanamıyorum yaa 7 nisan regl günümdü olmadım biraz önce test yaptım ikinci çizgi çıktı ama diğeri kadar fazla pembe değil şoktayım halaaaaa...

tebrik ederim canım allah sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına inşallah.

evet arkadaşlar büyük gün geldi şimdiye kadar bi belirti yok pazartesi doktora gitmiştim kese belirtisi var ama bekliyelim 1 hafta dedi inşallah buğün bişey olmazz. allah tüm istiyenler nasip etsin inş birde arkadaşlar benim arkadaşım kızana hamile kalmadan önce rüyasında gördüğü duayı devamlı okumuş bende bu ay hiç ağzımdan düşürmedim.sizlerlede paylaşmak istiyorum.ALLAHÜME SELAMET MÜŞKÜLÜME KERAMET YA HIZIR YA KEBıR YETıŞ YA MUHAMMET...ALLAH HEPıMıZıN YARDIMCISI OLSUN ıNŞ BUĞÜN NASIL GEÇER BıLEMıYORUM

yeni hamile haberimini aldıgımız arkadaslar tebrik ederim listemizde hamıleler cogalıyor dua edelım bu ay olmayan arkadslara da rabbım nasıp etsın hayırlısıyla...

selam arkadaşlar... uzun süredir listelere girmiyorum ama bu liste beni cezbetti... nisan ayından umutluyum. çörekotu bal tarçın yiyorum eşimede keçiboynuzu içiriyorum.. 2008 kasım ayında çörek otu bal tarçın yediğim ay hamile kalmıştım fakat kimyasal gebelikti.. umarım bu ay herşey yolunda gider....
benim olmasını hiç istemediğim regl tarihim 22 nisan benide eklermisiniz

yeni hamile haberimini aldıgımız arkadaslar tebrik ederim listemizde hamıleler cogalıyor dua edelım bu ay olmayan arkadslara da rabbım nasıp etsın hayırlısıyla...

amin yarabbim 3 senedir bekliyorum o çift kırmızıyı görmek için dualarınızı eksik etmeyin

selam arkadaşlar... uzun süredir listelere girmiyorum ama bu liste beni cezbetti... nisan ayından umutluyum. çörekotu bal tarçın yiyorum eşimede keçiboynuzu içiriyorum.. 2008 kasım ayında çörek otu bal tarçın yediğim ay hamile kalmıştım fakat kimyasal gebelikti.. umarım bu ay herşey yolunda gider....
benim olmasını hiç istemediğim regl tarihim 22 nisan benide eklermisiniz

canım bende kasımda hamiştim boş gebelikte aralıkta kürtaj oldum 4 ay olacak bekliyorum ama bu ay umudum yok:a015:senağlamasenağlama:çok üzgünüm::a015:

arkadaşlarım hepinize çoook teşekkür ediyorum Allah en kısa zamanda sizede o iki çizgiyi gösterir inşaallah ben size şunları anlatiim belki bi faydası dokunur bende mantar vardı şubatta mantar tedavisi oldum mantarlar spermlere yapışıp hareketliliğini azaltıomuş öle okumuştum bi yerde daha sonra adetimin 12. günü önce abdest aldım sonra maydonoz buharına oturdum eşimde abdest alıp öle ilişki oldu bunun öncesinde eşime kahve içirmiştim ikimizde RABBı HEBLı MıNESSALıMıN i okuduk ve diğer günlerde ilişki oldu ve ayaklarımı hep yukarı kaldırdım 6. ayımda verdi rabbim sizde bana dua edin inşaallah dış gebelik falan değildir

arkadaşlar çok heycanlıyım 4günüm kaldı acaba beni ne bekliyor kırmızı kartmı yoksa güzel birşeymi buayda umudum var inşallah hamileyimdir

kızlar benide ekleyin 19 nisan bu ay hiç umudum yok gerçi hamileliktende korkuyorum yine aynı şeyleri yaşıyacağım die.bende ekimde kürtaj oldum 3 ay bekledim 3 aydırda korunmuyorum ama tık yok.Allah herkese hayırlı hamilelikler tez doğumlar nasip etsin bu arada serenserengilede çok üzüldüm Allah sabır versin.anne olmanın bu kadar zor olduğunu bilmezdim tv da bebeğini öldüren bırakıp giden anneleri görünce Allahım neden onlara veriosun demekten kendimi zor alıkoyuyorum.

X