nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

ya arkadaşlar benim kafam karıştı kaç tane bu topicten var anlayamadım. daha yeni cevap yazmıştım ama neyse orası başka topic heralde. ben dün öğleden sonra adet oldum. yeni tarihim 27 nisan. yine aynı listedeyim.. hepinizi öptüm.

sena hoşgeldin benimde 5 nisan sende nasıl belirtiler var söyler misin bende göğüslerde damarlar belirginleşti, akıntım var , kasıklarda ağrı

of ya şöyle demeyin kafama takıyorum benimde göğüslerimde geçen aydan kalama damarlar var hiç farketmedim daha önce varmıydı burda yazılanlardan okuyup baktım bendede var ama adet gördüm hala var ağrıda var napaacağım ya test yapmaya korkuyorum

benimde geçen aydan kalma bu damarlar geçen ay çok umutlanmıştım ama tam zamanında oldum ama 3 gün normalden çok az oldum. 9. güne kadar da akıntı tarzında oldu hiç olmazdı ama üstüne görmeye falanda yormadım bu ayı bekliyorum işte.

evet şekerim ben geç regli oldum ama maşallah üstüne görme falan deil yani bayağı arttı normal adet işte göğüslerimde ağırmıyo artık ama diyorum ya ben böle ağrı görmedim hemde şiştiler küçük ya benimkiler şişmesi güzel olmuştu keşke öle kalaydı :roflol: çok dua ediyorum Allah birimizin duasını kabul eder inşallah nisan müjdelerle gelir bize nisan listesi de kalabalıkmış hepsi hamiş olur bu ay inşallah
bide ben öğrendiğim bişe söliyim adetten sora ilişkiye girmeyin kızlar adetin 15.günü ozaman daha iyi tutabiliyomuş çünkü adet sonrası yumurtaların dinlenmeye ihtiyacı varmış tabi ilaç kullananlar hariç buda doğal bir yöntem bi uygulayın derim ben klomen kullanıyorum ya ben hiç denemedim ama bu ay bi tanıdık söledi bana hadi kolay gelsin

ya kızlar benim bu üçüncü günüm ve çok fena kasıklarım ağırıyo ben adet sancısı nedir bilmezdim ve ilk iki gün öle çok kötü deildi bugün çok kötüyüm nedir bu sizce dış gebelik falanmı ya da düşükmü doktora gitmeye de korkuyorum böle bişe duyan gören nolur beni bi bilgilendirsin bekliyorum masanın başından kalkamıyorum

DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

******sevo81.........:CüvCüv:*******

1)KARDELN.....1.....NİSANhihoyyyt

2)D.E.S.İ.R.E....1....NİSANhihoyyyt

3)MANANUR.....1.....NİSANhihoyyyt

4)sidelya_81.....2....nisanhihoyyyt

5)had.......2......nisanhihoyyyT

6)BEYAZGELINCIK....3.....NİSANhihoyyyt

7)merseray.......4.......nisanhihoyyyt

8)esrtml....4....nisanhihoyyyt

9)NİSABEYZA....5...NİSANhihoyyyt

10)sena10.......5......nisanhihoyyyt

11)tektanem.......6.....nisanhihoyyyt

12)CHRİSTİAN_LOUBOUTİN......6.....NİSANhihoyyyt

13)DERYADERYA.....7......NİSANhihoyyyt

14)cıcekcık........7.........nısanhihoyyyt

15)srnrc......7......nisanhihoyyyt

16)BABYLOVE......7.......NİSANhihoyyyt

17)hamura.......7.....nisanhihoyyyt

18)eslemim....7.....nisanhihoyyyt

19)NİSA3.......7......NİSANhihoyyyt

20)eylem eylem......8......nisanhihoyyyt

21)elifyaren.....8.....nisanhihoyyyt

22)realnese......8......nisanhihoyyyt

23)babygame.....8.......nisanhihoyyyt

24)BRC1769......9......NİSANhihoyyyt

25)Dilşahım......9......nisan hihoyyyt

26)umut31.......12....nisanhihoyyyt

27)daisy84.........12.....nisanhihoyyyt

28)nagıhan.........13........nısan hihoyyyt

29)ummahan_d.......13....nisanhihoyyyt

30)prettybaby.....13......nisanhihoyyyt

31)my_lıttle......14.....nısanhihoyyyt

32)tırtıl klebek......14......nisanhihoyyyt

33)samyelım......14.....nisanhihoyyyt

34)BUMUYANİ....15.....NİSANhihoyyyt

35)TUNESAR....15....NİSANhihoyyyt

36)sweetbaby...15....nisanhihoyyyt

37)acier......16......nisanhihoyyyt

38)der_35....18......nisanhihoyyyt

39)kuskonmaz.....18.....nisanhihoyyyt

40)nehir67.......19.....nisanhihoyyyt

41)berfe.......20......nisanhihoyyyt

42)kestane.......21......nisanhihoyyt

43)fatmazehra......21.....nisanhihoyyyt

44)sweet33......24.....nisanhihoyyyt

45)demet_yaren......25....nisanhihoyyyt

46)GİZEMX......25......NİSAN hihoyyyt

47)white_rose23........26......nisanhihoyyyt

48)DALİA.....27.....NİSANhihoyyyt

49)hpthoney.....27.....nisanhihoyyyt

50)pslokum.......27.....nisanhihoyyyt

51)sugıbıyım....29.....nisanhihoyyyt

ARKADASLAR SADECE ADET TARTIHLERINIZI YAZIN BEN EKLIYORUMMMMMM

Son düzenleme:
1 nisan saka gibi demio kadar ümitlendikten sonra beni de ekle listeye gerci pek umudum kalmadı artık ya olsun

ARKADAŞLAR 1 HAFTALIK HAMİLEYİM ERKEN BELİRTİLERİMLE HEM İDRARDA HEMD KANDA BAKTIRDIM ÖPÜYORUM ALLAH HEPİNİZE NASİP ETSİN
:teytey::teytey::teytey:

ARKADAŞLAR 1 HAFTALIK HAMİLEYİM ERKEN BELİRTİLERİMLE HEM İDRARDA HEMD KANDA BAKTIRDIM ÖPÜYORUM ALLAH HEPİNİZE NASİP ETSİN

canım tebrik ederim çok sevindim.allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.
benimde günüm geçti hafta sonunu bekliorum test için.inşallah hamileyimdir:Saruboceq:

hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

ya bir süre giremedim listeye baya çoğalmışız. böyle haberler almak insanı daha da ümitlendiriyor. darısı başımıza kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…