nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

kızlar ben tarabyadayım bu tarafa yakın bi dr veya hastane tavsiye edermisiniz? tavsiye bölümünde mesajlar ilerlemiyor.

ben tekrar ameliyattan sonra hgs çektirdim ona umut bağladım belki hamiş olurum

benim adetim düzenliydi hiç aklıma gelmedi ama ağrılarım çoğalmıştı işte kit varmış bence hemen git rahim filmi çektirirsen hamile kalma şansın yükseliyormuş

nasıl yani şiddetlimi yosa gün olarak mı ağrın oluyodu başka belirti varmıydı

srncr netaraf orası ben daha3 sene oldu geleli bilmiyorum anadolu yakasında oturuyorum sen nerdesin canım

srncr canım senin ismin ne zor oluyor yazması polikist lik over kisrmi oluyor ben çukalata kistti diye biliyorum

kızlar siz benim yazılarımı geçmi alıyorsunuz sayfa değiştirmiyorsunuz gelmiyor

ben avrupa yakasındayım sarıyer tarabya. bende 2 yıl oldu geleli. polikistik over çoğu kadında olup tedavisi kesin olmayan ve her hasta da farklı belirtileri olan bi hastalık. 4-5 yıl ev lenmeden öncede dahil doğum kontrol hapıyla hormonlarım dengede durdu. anlatılması çooooook uzun bi hastalık ama detaylı netten bakabilirsin yüzlerce belki dedaha fazla site var bu konuyla ilgili...
yani benim hamile kalamamam için biçok sebep var ((( bu haplar beni hepten kısır mı yaptı bilemiyorum. bi de bitmek tükenmek bilmeyen bi mantar belam var kiii sormayın . zaten o belli başlı engelmiş. offf offff

bana şirin siyebilirsin avatardada olduğu gibi canım.... hayır çikolata kisti başka bişey bu daha bi başkaaa

yok arkadaş ben az önce "diyebilirsin" yazacağıma "siyebilirsin" yazmıştım onu dedim. oke.

nagihancm yazıyorum ama mesajlar geç geliyor o yüzden canım sen ne kadarlık evlisin

ya canım ben senin hastalığı araştıracağım hiç duymadı doktorlar da söylemedi hani uyarıyorlarya iyiki şu şu hastalığın yok normal hepsi diye geçmiş olsun nediyim zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…