nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

sevo81 canım kutlarım
allahım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın
bende hamiş olmak istiyorummmmm:)
daha 11 gun var adetıme ama ben sayamaya basladım gunlerı
allahım sen hayırlısını ver bana ve hepımıze

benim tarihim 17 mart beni neden yazmadınızbenneyaptımki

dün kurşun döktürdüm kadın 1 vakite kadar hamilesin dedi

selam benim adet tarihim 2 nisan.Ama hala adet olmadım.Ağrım var ortada bir şey yok.Bir de dün test yaptım 2. çizgi silik gibi geldi bana bugünde yaptım sonuç negatif.canım sıkıldı.paylaşmak istedim.

Sıkma canini arkadasim biraz daha bekle adetin gelmesse birkac gun sonra testi tekrarlarsin
Dualarm seninle insallah hepimiz en kisa zamanda meleklerimize kavusuruz:Saruboceq::Saruboceq:

slm kızlar benim 7 nisan ama 2 gündür çok midem bulanıyor neden kii....olamaz dimi öle hemen mide bulantısı falan

ARKADAŞLAR 1 HAFTALIK HAMİLEYİM ERKEN BELİRTİLERİMLE HEM İDRARDA HEMD KANDA BAKTIRDIM ÖPÜYORUM ALLAH HEPİNİZE NASİP ETSİN
:teytey::teytey::teytey:

canım çok tebrik ederim allah kucagına almayı nasip etsin darısı hepimizin basına

kızlar benim bu a 9.ay ve bu ay kendimi hiç strese sokmucam gayet rahatım allahım vakti saati gelince nasıl olsa bebişlerimize kavuşturcak allahım sağlık versin hepimize bu gün akrabamızı ziyarete gittim ege ünivers.dış gebelik yaşıyo kürtaj oldu bebeği alamamışlar meğerse tüplerde tutunmuş iğne yapmışlar değeri yükselmiş pazara kadar düşmesse resmen ameliyat olcak yani sezeryan gibi belkide tüplerinden birisi alınabilirmiş böyle şeyleri duyunca halime şükrediyorum insan oğlu başına ne gelceğini bilemiyo sizlerde stres yapmayın inş.en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz

slm kestane doğru söylüyorsun ama bide yapabilsek (( 2 gündür bulantıdan ölüyorum daha 5 gün var test aldım ama yapmıcam o günü beklicem

benim bi kızım var, 8 yaşına. ıkiknciyi 3 yıldır bekliyoruz. ılk hamileliğimde son adet tarihim mart ayıydı. Belki diyorum işte..

sen ne zamandır bekliyorsun? ınşallah hamilesindir.

benim bi velim var 1 yaşında bebeği varken kazayla tekara hamile kaldı şatım kaladım yaa nası yaniiii kazayla mııııııııı Allahın işi işteee

slm kestane doğru söylüyorsun ama bide yapabilsek (( 2 gündür bulantıdan ölüyorum daha 5 gün var test aldım ama yapmıcam o günü beklicem

bekle canım varsada erken diye çıkmaz üzülürsün benimde 2 ay önce adetim geçti diye test almıştım ama aldıktan hemen sonra adet adet oldum bakalım kullanmak ne zamana kısmet olcak ama aklına getirmemeye çalış ben bu ay getirmemeye çalışıyom gerçekten bu gün çok üzüldümkızcağız olduğuna sevinemeden dış gebelik olduğunu öğrenmiş ben bu kadar riskli olduğunu bilmiyodum sanki elenirken çocuk yapcaz diyemi evleniyoz bu kadar kafamıza takmamızın nedenide çevreden gördüğümüz baskı ilk önce bu baskıdan kurtulmamız gerek allah yardımcımız olsun:CüvCüv:

evet hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşlar. ben çıkıyorum iyi geceler.görüşmek üzere.....

selam benim adet tarihim 2 nisan.Ama hala adet olmadım.Ağrım var ortada bir şey yok.Bir de dün test yaptım 2. çizgi silik gibi geldi bana bugünde yaptım sonuç negatif.canım sıkıldı.paylaşmak istedim.

had canım benım senı sıldım ama sen testıne tekrarla ıkı gun sonra degısen bırsey olursa yenıden duzeltme yaparız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…