nisan annelerı buraya

Merhaba kızlar;
Nasılsınız? Ben nihayet zor geçen günleri atlattım şimdilik.sıkıntılarım hiç kalmadı diyebilirim.bebeğim 11+5 günlük olmasına rağmen doktorun ölçümünde (ultrason aletine göre)12+2 çıktı.böyle giderse düşündüğümden de erken doğucak..hepinize sevgiler...

violacim hadi gözün aydin, ne güzel hersey yolunda. Senin adina cok sevindim. Bende bayramdan sonra gidicem ikili teste, ay siz cinsiyetten filan bahsedince heyecanlandim, ben hic cinsiyetini o gün görebilecegim aklima gelmemisti. Ben sadece teste konsantre olmustum, neyse en önemlisi saglikli olmasi, sonra eger cinsiyetinide görürsek ne ala.

iyiyim cnm sen nasılsın
aynı gün doğrucaz gülbencim bu gidişle...

olurmu olur. Biliyormusun ben ikili teste konsantre oldugum icin hic o gün cinsiyetini ögrenebilirim diye düsünmemistim, fakat giden arkadaslar görülebilecegini yaziyorlar, kaldiki biz seninle daha gec gidicez o zaman bizim cinsiyetini ögrenme olasiligimiz yüksek.

Sen ayin kacinda gidiceksin bellimi, ben 15.10 da gidicem.

iyi akşamlar eminecim tanışalım mutlu ve güzel anne olmana tüm güzel nisan annelerine iyi akşamlar görüşmek üzere

bugün 2 li test için kan verdim sonuç çarşamba açıklanacak hayırlısı bakalım...

nilnimet aynı durumdayız, benimde 31 Mart ama doktorum nisan başıda olabilir dedi.

Günaydın kızlar,
Sırayla hepimiz ikili teste oluyoruz..umarım hepimizin sonuçları çok iyi çıkar.

slm kızlar ,bende nisan annesiyim ama 6 nisan 2007.yani bebeğim su an 6.ayında ve kucagımda:) insallah allah sizede hayırlı dogumlar nasip eder..

Merhaba kızlar,
İkili test sonucum için doktorum aradı sonuçlar iyiymiş.çok şükür..umarım herkesin ki iyi çıkar...

kizlar cinisyetimizi ogrenemedik doktor daha cooook erken dedi, diger randevuya kaldik bakalim hayirlisi. snairim daha kimse ogrenmedi, herkes ayni anda ogrencek herhalde

bende önümüzdeki pazartesi gidicem dr.a ikili test için.ben diğer bebişimin cinsiyetini 17 haftalıkken öğrenmiştim.sizlerin ilk olduğu için heyecanınızı anlıyorum:))ama hepimiz için tek dileğim zamanında,sağlıklı doğumlar yapmamız.Allah yardımcımız olsun.Hayırlı haberlerinizi bekliyorum.takipteyim:KK66:

womancop nasılsın bende onumuzdekı pazartesı gıdıcem dr iki test de yapılacak sen hangı dr a gıdıyosun ve testı nerde yaptıracaksın ben andevaya gıdıyorum muhtemelen testıde orada yaptıracam ama tıpa gıtmeyı dusunuyorum artık:uhm:

canım ben tıp fakültesine gidiyorum,tüm tahlillerimi,kontrollerimi orda yaptırıyorum.ilk hamileliğime bebiş 6 aylık olana kadar Jinefeme gittim.ama orayı bi sebepten ötürü bıraktım.doğumumu da Tıpta yaptım.çok memnunum.inşallah bu seferde orda olacak.tavsiye ederim.

slm kızlar ben 13 haftalık hamileyim 2 doktora gittim 1 i kiz dedi digeri erkek dedi 8 yasinda bir kizim var buda insallah erkek olur

Kizlar Selam,
Bende Dün Ikili Test Için Kan Verdim Ayrica Ense Kalinliği ölçüldü.değer 1,5 çikti Allaha şükür Doktor Normal Dedi. Cinsiyetini Sordum çok Erken Ama %70 Erkek Dedi.oysa Benim Içime Hep Kiz Doğuyodu Kiz Elbiselerine Bakiyodum. Neyse önümüzdeki Günler Netleşir Artik.sağlikli Ve Hayirli Olmasi Allahtan Tek Dileğim.test Sonucuda Inşallah Normal çikar.perşembe Belli Olacak.benimki 12 Nisan :))

hepimiz için hayırlısı arkadaşlar benim 2 li test yarın belli oluyor hayırlısı bakalım..

:dance:Selam bende 10+3 oldum. 16 Ekim'de 2'li tarama testi için gideceğim. İnşallah hayırlı haberler alırız hepimiz. İnsan çok endişeleniyor. Benim tahmini doğum tarihim 26 Nisan.:dance:

kizlar takviminizi yapinnnn, bebislerimizin arkadaslarini gorelim kim ne kadarlik diye:) allah herkesin gonlunegore versinn. benim ilk cocugum nedense agzimdan hep kizim cikiyor ama oglusumda olsa hicde mutsuz olmam, ayyy allah saglikli versinde kucaklarimiza gerisi onemli dgeil ama bir an once ogrnemek istiyorummmmmm

valla bizde çatlıyoruz eşimle cinsiyeti ne diye canım çok tatlı istiyor ama bu bilimsel bişey değil o yüzden ona güvenmiyorum ama yinede acaba diyorum offff kafam karışıyor

X