nisan annelerı buraya

melikecim sanırım senın 2. cocugun. daha tecrubelısındır dıye soruyorum. bız cınsıyetımızı ne zaman ogrenırız sence:)

canım erkek bebekler kendini daha çabuk belli ediyorlar.daha erken şekilleniyorlar anne karnında.erkekse daha erken öğrenirsin.az kalmış öğrenmene zaten.
allah gönlüne göre versin.

slm kazlar geçen hafta ikili test yaptırdık çok şükür herşey normal çıktı darısı diğer yaptıranlara

Mrb Kizlar Bende Nisan Annesi Olucam Allah Nasip Ederse Ben Rusyada Yasiyorum 2 Kez Doktor Kontrolune Gittim Ama Bana Hic Bir Analiz Yapilmadi Ayrica Vitamin Ve Folik Asitte Verilmedi Cok Endiseleniyorum Simdi Doktorumu Degistiricem Bir Problem Olurmu Turkiyemin Gozunu Seveyim

gayecim hic uzulme bende amerikadayim ama burda hic ilgilenmiyorlar:KK43:((

ama olmazki boylede ya sonucta biz bir can dunyaya getiricez bir insan hayatindan daha onemli ne olabilirki zaten ben dogumumu turkiyede yapicam burda yapamam elimde olsaydi hemen giderdim ama maalesef 3 ay daha kalmak zorundayim

merhaba arkadaslar, aslinda folik asit kullanmaya hamile kalmadan önce basliyorsun ve hamilelike devam ediyorsun, üstelik eger demir eksikligi varsa onun icinde hap kullanmak gerekiyor. Ben ikisinide kullaniyorum, doktorumla daha hamile kalmadan önce konusmustum.

merhaba arkadaslar, aslinda folik asit kullanmaya hamile kalmadan önce basliyorsun ve hamilelike devam ediyorsun, üstelik eger demir eksikligi varsa onun icinde hap kullanmak gerekiyor. Ben ikisinide kullaniyorum, doktorumla daha hamile kalmadan önce konusmustum.

cnm nasılsınnn

arkadaşlar bişey sorcam ikili test nedir benim ilk çocuğumda böyle bi test yapılmadı veya ben hatırlamıyorum

kizlar bu ikili teste ben haftaya giricem de
nasil bisey
yani sadece ult dan mi bakicakalr
yoksa kan falan mi alincak

marhabalar bende nisan annesiyim.mutluluk duyuyorum annelik çok güzel bır duygutüm annelere iyiakşemlar görüşmek üzere.Şeniz

tuhaflık yok bende snin gibiydim her kes sen nsıl hsmilesin diye alay ediyodu inşallah benim gibi rahat hamilalik geçirirsin doğumun da kolay olurgörüşmek üzre iyiakşamlar cevap beklerim tanışalım.

kizlar ikili test kacinci haftada yapiliyor bana kizlar emin degilim ama sanirim bebegin ozurlu olup olnmadigini ogrenmek icin yapilan bir test ama emin degilim sizi yaniltmiyim

X