nisan annelerı buraya

kizlar ikili test kacinci haftada yapiliyor bana kizlar emin degilim ama sanirim bebegin ozurlu olup olnmadigini ogrenmek icin yapilan bir test ama emin degilim sizi yaniltmiyim

cnm ikili test 11-14. haftalar arasında yapılıyor. Ultrasonlar bebişin ense kalınlığını ölçüyorlar bi de kan alıp iki hormona bakıyorlar.Zeka ölçümü için...
Ben de bayramdan sonra gireceğim...

merhaba beyaz gelincik allah bütün isteyenlere bu duyguyu tatdırsın bu arada bende nisan annesi olucam

Arkadaşlar ben de nisan annesi olucam Allah'ım nasip kısmet ederse. Ve yarın ikili teste gidiyorum. Bende de ne bir bulantı ne bir aşerme hiçbir şey yok
Sadece bazen manyak derece açıkıyorum.

Kızlar merhaba;
ben bugün saat 13.00 de ikili test için doktorda olucam.neler yapılacağını çok bilmiyorum ama dönünce ayrıntılı olarak yazarım..

cnm ikili test 11-14. haftalar arasında yapılıyor. Ultrasonlar bebişin ense kalınlığını ölçüyorlar bi de kan alıp iki hormona bakıyorlar.Zeka ölçümü için...
Ben de bayramdan sonra gireceğim...

merhaba koalayim, nasilsin canim. Bende ikili teste bayramdan sonra giricem. Hadi hayirlisi. Zaten seninle herseyimiz ayni :1hug:

Merhaba kızlar;
şimdi doktordan geldim..bebeğim 5.5 cm olmuş.heryeri oluşmuş,artık büyüyecek..ense kalınlığı 0.12 mm çıktı.doktorum çok iyi dedi.bir de kan verdim.2 gün sonra ikili test sonucun belli olur dedi.
Umarım hepimizin sonuçları çok iyi çıkar..

Ayrıca elevit ve demir hapı verdi.Benim bebişim ultrasondayken hiç kımıldamadı.eğer kımıldasa cinsiyetini de söyleyebilirim dedi doktor ama ne yaptıysak kımıldamadı.ekim ortasında gidicem bir daha,o zaman belli olur inşallah:)

hayirlisi olsun canim en azindan testte kotu sonuc cikmadi ya cok sukur ona sevin cinsiyeti nasilsa ogrenirsin

bende pazartesi gidicem doktora hem ikili test icin bakalim bizimki gostercek mi cinsiyeti , bakalim ilk kim ogrenicek cinsiyeti nisan annelri arasindannn:))

bende yarın gidicem dr.a inşallah iyidir bebişim hareketlerini görürüm umarım cinsiyetini çok merak ediyorum...

bende çarşamba günü hastanedeydim,ikili test için kan verdim ayrıca ayın 8inde ense parlaklığı ölçümü için gün aldım.henüz bende cinsiyetini öğrenemedim sırtını dönmüştü bebiko.bakalım bu sene oğlan yılı mı yoksa kız mı?ben doğum yaptığım sene herkes oğlan doğuruyordu:)
hayılr haberlerinizi duymak dileğiyle...

Merhaba kızlar;
Nasılsınız? Ben nihayet zor geçen günleri atlattım şimdilik.sıkıntılarım hiç kalmadı diyebilirim.bebeğim 11+5 günlük olmasına rağmen doktorun ölçümünde (ultrason aletine göre)12+2 çıktı.böyle giderse düşündüğümden de erken doğucak..hepinize sevgiler...

X