nisan annelerı buraya

Günaydin Güzel Anneler
Biz Cumartesi Günü 2 Li Testimizi Yaptirdik Bakalim Bugün Sonuçlar çikiyo Işallahhh Iyi çikar Kizlar Dua Edin Olur Mu

kızlarrrrr herkese selammm bugün dr.a gittimm.miniğimi gördümm.erkekk,çok sağlıklı ve düşük tehlikemde kalmadıı.hiçç kilo almamışım ama resmen bir hamile göbeğine sahibimm.
hepinizi öpüyorummm.

kızlarrrrr herkese selammm bugün dr.a gittimm.miniğimi gördümm.erkekk,çok sağlıklı ve düşük tehlikemde kalmadıı.hiçç kilo almamışım ama resmen bir hamile göbeğine sahibimm.
hepinizi öpüyorummm.

Melikecim,gözünaydın çok sevindim..cinsiyetini de öğrenmişsin.pazartesi de ben gidicem inşallah bende öğrenebilirim.senin adına çok sevindim canım.umarım tüm arkadaşlar için herşey yolunda gider.sevgiler...

KIZLAR
Kaç Haftalikken Belli Oldu Cinsiyeti.
Benim 13 Haftalik Ama Gözükmedi
ÇOK MERAK EDİYORUM

Günaydin Güzel Anneler
Biz Cumartesi Günü 2 Li Testimizi Yaptirdik Bakalim Bugün Sonuçlar çikiyo Işallahhh Iyi çikar Kizlar Dua Edin Olur Mu

Isik´cim merhaba canim, eminim hersey yolundadir. Merak etme.Bende pazartesi gidiyorum ikili teste.

gülbencimmm ikili teste de aynı gün giriyoruzzz
ben biliyorummm
biz aynı gün doğurucazzzzz:):):)

slm kızlar bende Nisan annesi olucam 2-3 nisan gibi ikili testi kacırmısım 3'luyu yaptırıcam 15 haftalık oldum 12.haftamdan beri dr lar cinsiyet icin bi kız bi erkek dediler cıldırcam siz ne alemdesiniz cinsiyeti ögrenen varmı aranızda

slm kızlar bende Nisan annesi olucam 2-3 nisan gibi ikili testi kacırmısım 3'luyu yaptırıcam 15 haftalık oldum 12.haftamdan beri dr lar cinsiyet icin bi kız bi erkek dediler cıldırcam siz ne alemdesiniz cinsiyeti ögrenen varmı aranızda

özlembay, önemli olan saglikli ve hayirli evlat olmasi gerisi önemli degil. Henüz bende bilmiyorum cinsiyetini. Haftaya pazartesi günü ikili teste gidicem, fakat cinsiyetini ögrenebilirmiyim bilmiyorum.Yeterki saglikli olsun.

melikecim cok mutlu oldum erkek olduguna bi kizin vardi ne guzel darisi bizim basimiza insallah. erkek belirtileri varmiydi sende biraz anlatirmisin.
allah gonlune gore versin

cinisyetleri ogrenmeye basladik kizlar hadi bakalim nisanda kizmi cok erkekmi
ben daha ogrenemedim ama:"(

ikili testimi yaptırdım sonucunuda aldım hemen,Allaha şükür çok iyi çıktı.ense kalınlığınıda ölçtüler herşey yolunda.ama cinsiyetini öğrenemedim.sanki kız olcak gibi hissediyorum oğlumda da oğlum olacağını hissetmiştim bakalım hayırlısı.

Herkese merhaba, benimde Allah izin verirse Nisan 15-20 arasında bebishim olacak. Benimki oldukca sorunlu basladı halen de devam ediyor. :KK43:( Su anda 13 hafta 5 gunluk.Allah hepimize sağlıkla, sıhhatle bebişlerimizi kucagımıza almak nasip etsin.

BENİMDE 14 HAFTALIK BEBİŞİM. BENİMDE SORUNLU GEÇTİ. EKLERSEN GÖRÜŞELİM.

X