Nişan attım 💔

Merhaba
Psikolojik açıdan olumsuz bir süreç atlatıyorum sizlerle paylaşmak iyi gelir diye düşündüm
Nişanlandıktn 5 gün sonra nişan bozuldu.
Çocuğun annesi genç ve oğluna kelimenin tam anlamıyla tapıyor. Tabii oğlu da annesine. Bu durum iyi düşünmeyi sevdiğim için hiçbir zaman benim için sorun olmamıştı. Söz günümde topuklu ayakkabımdan, düğünümde tutmam gereken halay mendiline kadar her şeyime karışan bir kadındı. Oğlu beni çok seviyordu yani hiç olmazsa bana öyle söylüyor ve hissettiriyordu. Ailem zorlu bir süreç atlattı nişanın hemen ardından onlardan destek göremediğim için sitem ettim haklı olarak ve sitemim sonucunda bi yakınlık bi gönül alma beklerken hakaretlerle karşılaştım annesi sırf bu yüzden nişan atıyoruz dedi. Ve oğlu hiçbir şekilde benim yanımda olmadı. Hemen kestirip attı. Bana bu şekilde haksızlık eden bir insanın hayatımdan çıkmış olması beni üzmedi verdiğim emekler harcadığım zaman beni üzdü bu yüzden çok kötü hissediyor ve sürekli uykusuz geceler geçiriyorum bu süreç daha ne kadar sürer bilemiyorum çok yıpranıyorum. Toparlayabilecek miyim bilmiyorum böyle bir aile için bu kadar çabalamış olmam kendimi kötü hissetmeme sebep oluyor fikirleriniz benim için çok önemli lütfen öneride bulunur musunuz? Teşekkür ederim. Mutlu günleriniz olsun ♥️
Geçmiş olsun. 5 gün nişanlı kalıp mendile kadar nasıl konuştunuz, ilgisizlik hangi ara gerçekleşti, şimşek hızıyla yaşamışsınız sanırım. Çabuk kurtulduğunuza sevinin, ya evlenmiş olsaydınız ya bütün düğün masrafları yapılmış ortak eşya alımı bitmiş olsaydı. Bir yüzükle yırtmış olmanız sevinilecek şey gerçekten

Merhaba
Psikolojik açıdan olumsuz bir süreç atlatıyorum sizlerle paylaşmak iyi gelir diye düşündüm
Çocuğun annesi genç ve oğluna kelimenin tam anlamıyla tapıyor. Tabii oğlu da annesine. Bu durum iyi düşünmeyi sevdiğim için hiçbir zaman benim için sorun olmamıştı. Söz günümde topuklu ayakkabımdan, düğünümde tutmam gereken halay mendiline kadar her şeyime karışan bir kadındı. Oğlu beni çok seviyordu yani hiç olmazsa bana öyle söylüyor ve hissettiriyordu. Ailem zorlu bir süreç atlattı nişanın hemen ardından onlardan destek göremediğim için sitem ettim haklı olarak ve sitemim sonucunda bi yakınlık bi gönül alma beklerken hakaretlerle karşılaştım annesi sırf bu yüzden nişan atıyoruz dedi. Ve oğlu hiçbir şekilde benim yanımda olmadı. Hemen kestirip attı. Bana bu şekilde haksızlık eden bir insanın hayatımdan çıkmış olması beni üzmedi verdiğim emekler harcadığım zaman beni üzdü bu yüzden çok kötü hissediyor ve sürekli uykusuz geceler geçiriyorum bu süreç daha ne kadar sürer bilemiyorum çok yıpranıyorum. Toparlayabilecek miyim bilmiyorum böyle bir aile için bu kadar çabalamış olmam kendimi kötü hissetmeme sebep oluyor fikirleriniz benim için çok önemli lütfen öneride bulunur musunuz? Teşekkür ederim. Mutlu günleriniz olsun ♥️
Bu adam annesiyle evliymiş zaten. Çok geç olmadan kurtulduğunuz için sevinin. Belki biraz ağlarsınız ama hayatınızı zehir etmemiş olursunuz. Hayat sizi bu zamanlarınızı unutturacak iyi insanlarla karşılaştırsın♡

Geçmiş olsun. 5 gün nişanlı kalıp mendile kadar nasıl konuştunuz, ilgisizlik hangi ara gerçekleşti, şimşek hızıyla yaşamışsınız sanırım. Çabuk kurtulduğunuza sevinin, ya evlenmiş olsaydınız ya bütün düğün masrafları yapılmış ortak eşya alımı bitmiş olsaydı. Bir yüzükle yırtmış olmanız sevinilecek şey gerçekten
Bir buçuk yıllık bir ilişkiydi bu süreç boyunca hep gerçek yüzlerini gizlediler sözden itibaren baskı yapmaya isteklerini kabullendirmeye çalıştılar. Nişanda da zorla bu mendili tutacaksın dediler çok simli olduğu için ve hava da sıcak olduğu için simler yüzüme geliyordu tutmak istemedim onu bile sorun ettiler gerçekten karakter değişimleri ışık hızıyla oldu ve nasıl bitti hiç anlayamadım.
Haklısınız düğün sürecinden sonra olsa her şey yapılmış olsa daha kötü olurdu ama bir düğün masrafı kadar onlara yaptım ben kendime yakıştırmadım istemekle olmaz dedim. Onlar iğne bile varsa vermemi istediler çok şaşkınım güvendiğim insanların kalitesizliklerine.

Yeniden sevecek, size ve iyi yüreğinize çok daha yakışan biriyle çok mutlu olacaksınız. Adım kadar eminim.

Ağlamak da biz insanlar için. Ama geçecek. İnanın, izinin bile kalmayacağı günler gelecek.

Yukarda bir üyenin son derece isabetli yorumuna katılıyorum; kendinize günü geçirmek için uğraşlar bulmaktan ziyade, uzun vadeli, sizi biraz zorlayacak ve eriştiğinizde tatmin edecek bir hedef belirleyip, hemen bu hedef için çalışmaya başlayın.

Şu anda bunu işitmek size zor geliyor olabilir ancak ben de söylemeden geçemeyeceğim; gerçekten Allah'ın sevgili kuluymuşsunuz. Konu başlığına iliştirdiğiniz o kırık kalbinizden öpüyorum. :KK200:
Çok duygulandım
Çok teşekkür ederim
İyi ki varsınız
Evet kendisine de söyledim bunu yapacağım bana iyi geleceğine eminim.
Allah razı olsun ne iyi insanlarsınız
İçin ferahladı sağ olun.
♥️♥️♥️♥️
Güzel yüreğinize bu çiçekler 💐💐💐💐

Bu adam annesiyle evliymiş zaten. Çok geç olmadan kurtulduğunuz için sevinin. Belki biraz ağlarsınız ama hayatınızı zehir etmemiş olursunuz. Hayat sizi bu zamanlarınızı unutturacak iyi insanlarla karşılaştırsın♡
Allah razı olsun
Ben de öyle söylüyordum çevremdekiler tepki gösteriyordu ama gerçekten o zaten bir kadına ihtiyaç duymuyormuş annesi yeter ona. Rabbim razı olsun. Rabbim sizi de iyi insanlarla karşılaştırsın daima. Çok teşekkür ederim ♥️♥️♥️

Evlenseydiniz kayınvalideniz yine her şeyinize karışacak, huzurunuzu kaçıracaktı ve eşiniz olacak kişi yine sesini çıkarmayacaktı. Mutsuz bir evlilik yaşamış olacaktınız ve o zaman boşanma vs. ile daha çok yıpranacaktınız. Yolun başındayken gerçekleri görmeniz çok hayırlı olmuş. Şimdi üzülüyorsunuz ama bu sizin için çok büyük bir tecrübe ve bu anlamda bir kazanç aslında. Umarım bundan sonrası çok güzel olur sizin için 🥰

Evlenseydiniz kayınvalideniz yine her şeyinize karışacak, huzurunuzu kaçıracaktı ve eşiniz olacak kişi yine sesini çıkarmayacaktı. Mutsuz bir evlilik yaşamış olacaktınız ve o zaman boşanma vs. ile daha çok yıpranacaktınız. Yolun başındayken gerçekleri görmeniz çok hayırlı olmuş. Şimdi üzülüyorsunuz ama bu sizin için çok büyük bir tecrübe ve bu anlamda bir kazanç aslında. Umarım bundan sonrası çok güzel olur sizin için 🥰
Haklısınız gerçekten evlendikten sonra daha kötüsüyle karşılaşacaktım ve bu sefer çocuklarım da babalarının pısırıklığının faturasını ödeyecekti. En iyisi buydu haklısınız. Teşekkür ederim ♥️♥️

Merhaba
Sizi Allah korumuş

Yorumunuz için teşekkür ederim.
İnşallah öyle olur.
İlk defa böyle bir durum yaşadığım için içinde bulunduğum durumun normalliğini sorguluyorum.
Bana canım kadar yakın olan insanın birkaç saat içinde yabancı oluşu haliyle üzüyor beni. Ama evet haklısınız evlenip daha kötü şeyler yaşayabilirdim. ♥️ sağlıkla kalın.
Öncelikle hakkınızda hayırlı olan olsun inşaallah bundan sonrası içinde.
Hayat işte tamda yazdığınız gibi..canın kadar yakın olan bir anda yabancı oluveriyor.
Özellikle evlilik yoluyla kurulan bağlantılarda bu şuan için tatsız bir tecrübe gibi görünse de hayata dair muazzam bir edinim.
Geleceğe dair planlarınız da bunu lütfen hayatınıza dair olumlu kullanın hayatinizi kimse için ipotek etmeden önceliği kendiliginize vererek bir hayat kurun.
Umarım bundan sonra güzel insanlara cikar yolunuz

Öncelikle hakkınızda hayırlı olan olsun inşaallah bundan sonrası içinde.
Hayat işte tamda yazdığınız gibi..canın kadar yakın olan bir anda yabancı oluveriyor.
Özellikle evlilik yoluyla kurulan bağlantılarda bu şuan için tatsız bir tecrübe gibi görünse de hayata dair muazzam bir edinim.
Geleceğe dair planlarınız da bunu lütfen hayatınıza dair olumlu kullanın hayatinizi kimse için ipotek etmeden önceliği kendiliginize vererek bir hayat kurun.
Umarım bundan sonra güzel insanlara cikar yolunuz
Evet bana üzüntü veren şey bu uzunca bir süre canından öte saydığın kişinin sokaktan geçen bir bireyden daha yabancı olması. Emeklerini hiçe sayması ve hiçbir şey yaşanmamış gibi paramparça etmesi. Neyseki evlilik olmadı gerçekten her şey daha kötü olabilirdi. Yorumunuz için teşekkür ederim. Umarım hepimizin karşısına güzel yürekli, kalp kırmaktan korkan insanlar çıkar amin 🤲🏻♥️

Her şeyime karışan bir kadının, ona gık diyemeyen oğlu ile 6 senelik evliyim. 6 senenin sonunda yeni yeni hakkını savunmaya başladı annesine karşı o da çok kibar şekilde. Sen Allahın sevdiği kuluymuşsun kendileri nişan atmış sana vicdani yük de bırakmamışlar, yat kalk dua et. Geçmiş olsun. Güzel bir tecrübe artık bir kere gördün bundan sonra bu itici ana oğul ilişkisini hangi eş adayında görsen tanırsın.

Her şeyime karışan bir kadının, ona gık diyemeyen oğlu ile 6 senelik evliyim. 6 senenin sonunda yeni yeni hakkını savunmaya başladı annesine karşı o da çok kibar şekilde. Sen Allahın sevdiği kuluymuşsun kendileri nişan atmış sana vicdani yük de bırakmamışlar, yat kalk dua et. Geçmiş olsun. Güzel bir tecrübe artık bir kere gördün bundan sonra bu itici ana oğul ilişkisini hangi eş adayında görsen tanırsın.
Rabbim yardımcın olsun geçte olsa bir şeylerin farkında olup duracağı yeri bilmeye başlamasına sevindim umarım ilerlemesi hızlı olur ve seni daha fazla üzmez. Kesinlikle artık nerde görsem tanıyacağım bir tip bu. Rabbim böyle insanlarla karşılaştırmasın inşallah 🤲🏻♥️

Merhaba
bende böyle bir allahın cezasıyla evliyim. siz hayatınızı kurtardınız

Nişandan sonra neye sitem ettınız ve niçin nişan bozuldu
Annem çok hastaydı ve ölüm riski vardı bu süreçte onları yanımda görmek istedim sonuçta ailemin bir parçasıydı onlar yanımda olmadıkları için üzüntümü dile getirdim bu yüzden büyük tepkiyle karşılaştım. Bu konudan dolayı bozuldu nişan.

X