nisan annelerı buraya

Canım,bence de bu işi sen güzel yaparsın..herkes yazsında bir an evvel listemiz oluşsun:))

tabiikide canim cok guzel dusunmussunuz. destekliyorum seni ve listeye insallah en yakin zamanda girmek icin sabirsizlaniyorummmmm

hatta sen guncellemeye basla bile bence karsi cikan olmaz ki burda hepimiz arkadasdan daha oteyiz. o yuzden icini ferah tut bu is senindir sekerim:))

tabiikide canim cok guzel dusunmussunuz. destekliyorum seni ve listeye insallah en yakin zamanda girmek icin sabirsizlaniyorummmmm

Canim ya ilk annemiz sen olursun dedik sende hala tik yok :eek:

Saka bir yana senin kiz zamanini iyice doldurmak istiyo anlasilan :))

Kizlar bu bolumun moduyla irtibat halindeyim kazen abiylede konustum.Simdi haber bekliyorum.Liste hazir zaten silinmemis bu konuya eklemisler 90 li sayfalarda duruyo listemiz.Sadece ben yine eskisi gibi ayri bir topic olsun istiyorum.Her seferinde buraya girip konuyu aramiyalim diye.Birde yeni listemize yazi yazilmicak sadece liste asilicak ve dogumlar oldukca liste duzenlenicek dogum yapanlarin listesine eklenicek.Bakalim hele haber gelsin hersey guzel olucak.

anniscim eline saglik liste ile ilgilendin ama benim kizdan daha tik yok. yarin gunumuz doluyor. cok sukur mart bitti ve ben kesin olarak nisan annesi adayiyim ama ne zaman acaba....:KK43:

anniscim eline saglik liste ile ilgilendin ama benim kizdan daha tik yok. yarin gunumuz doluyor. cok sukur mart bitti ve ben kesin olarak nisan annesi adayiyim ama ne zaman acaba....:KK43:

Hakketten ya ben diyordum kesin marta kayicak ama aferin sozunde durdun sende kizinda Şeniz

Saka bir yana insallah benimkisi son gune kadar beklemez birde gecerse iyice gicik olurum.Soyle 5 gun onceden gelse fena olmaz hani beklemek zor cunku

beklemek kadar korkuncu yokmus allahim. anacim sozunde durdu da bu kadar dakik olmasina ne gerek var ama:) bak nisana girdik gelsin demi artik. herkesden afferimde aldik daha neeee

beklemek kadar korkuncu yokmus allahim. anacim sozunde durdu da bu kadar dakik olmasina ne gerek var ama:) bak nisana girdik gelsin demi artik. herkesden afferimde aldik daha neeee

hehehe evet ya beklemek daha kotu aniden gelse sende anlamazsin bakarsinki kucaginda :)))

senin kiz cok durust valla masallah ne dediysek o diyo :roflol:

hayirlisi olsun canim kim bilir vakti zamani ne zaman annesi :)) oda istiyordur annesine kavusmak ama iste naza cekiyo kiz nede olsa :)

Annişcim,benim doğum sezeryan olucak,normal değil..birde oğluşumun adınıda mavi yaparsan sevinirim:))

slm herkese
uzun zamandır yoktum ben temizlik alışveriş hazırlık derken baktım ihmal etmişim. Umarım herkes iyidir.
Ben birşey de sormak istiyorum ya bu çok konuşuluyor ama yine soracağım şuan normal görünüyor ama acaba epudiral iğnesi yaptırsam mı nasıl olacak diye geceleri uyuyamıyorum korku değilde belirsizlikten bitkin düştüm.

Bir akıl verin bana lütfen.

bizi unutmayın sakın 24 nisan doğum tarihimiz ama normal doğum istiyorum önce yada geç de gelebilir benim oğluşum oğlumun adı efe mesut :KK70:

X