nisan annelerı buraya

benim nisan başı arkadaşım yanlış yazdın herhalde...evet şu anda çok haraketli

evet pardon emıne baş dıyecegıne son dedım....sorunsuz bır sekılde kucagına alırsın canım

merhaba kızlar,
biz de 27+0 dayız:) bugün doktora gittim.oğluşum 1 kilo 100 gram olmuş.çok iyiymiş maşallah:nazar: bir tek şu bel ağrılarım beni zorluyor.onun dışında herşey yolunda..

vıolo hosgeldın ....bel agrıları ben 25 haftalıgım bende basladı
kac kılo aldın canım

kızlar 25 haftalığım oğlum çok güzel oynuyordu 2 gündür oynamamaya başladı meraklandım birşeymi oldu diye doktora gittim dün bizim bebiş parmağını emiyor herşey yolundaydı doktorum korkma birşey yok dedi gece az oynadı kuvvetli değil ama şimdide pek oynamıyor ayyy kafayı yicem ya

canım,ben ilk aylar çok kilo verdim.şimdi de akşam 19.00 dan sonra yersem gece kötü olup,çıkartıyorum.bu nedenle de en geç 19.00 oldu mu benim meyve hariç yemek olayım bitiyor.sanırım bu nedenle çok kilo almadım:))

nisan annesi olarak yanlız bırakmayayım dedim.ben süt ve süt ürünleri çok tükediyorum onun için eşime şöyle söyledim süt parası bir ineği geçti inek alıp sağıp sağıp içsem dahamı iyi olur diye.gülüp geçtik.umarım bebişime yarar.kilo konusunda ise 7 ay 1 haftalığım ve 9 kilo aldım boy olunca göstermiyo fazla ama sabahları elim yüzüm ve burnumda şişmeler oluyo fazla tuzluda tüketmiyorum ama nedendir anlamış değilim açıkcası.neysem herkese sağlıklı doğumlar deyip kapatayımsengözlerimebaksanab

rose bişeyi yoktur bebeğinin inşallah doktorunda sorun yok dediğine göre kafana çok takma

koalayim, doktorun bu konuda bisey dedimi diye merak ettim. ben cuma gunku dokorumda igne oldum bide dogumdan sonra bebegin kan grubana goree belki bi igne daha olmam gerekicekmisde. acaba senin doktor sana neler dedi....tesekkurlerr

canım doğumdan sonra ben de iğne olucam
başka bir şey yapmaya gerek yok zaten
hiç merak etme
ben zamanında çok araştırdım
tek yapmamız gereken doğumdan sonra rhogam adlı iğneyi olmak...

iyi akşamlar arkadaşlar...nasılsınız...
benimde parmaklarım şişti.ayaklarımda daha birşey yok

Selam kızlar,
nasılsınız? haftasonu babası oğluşumun odasını boyamıştı.bordürlerini yaptırdık.bugün de halısı döşendi:))arada odaya girip bakıyorum.içim bir tuhaf oluyor.ay sonunda da mobilyaları gelicek inşallah..sonra kıyafetleri yıkandı yerleşti derken vakit geçicek:))sizler neler yapıyorsunuz??

herkese iyi akşamlar...
ben bugün son tahlilimi aldım.dr gösterdim.herşey yolunda tahlillerim temiz çıktı şeker yüklememde iyiydi.

herkese iyi akşamlar...
ben bugün son tahlilimi aldım.dr gösterdim.herşey yolunda tahlillerim temiz çıktı şeker yüklememde iyiydi.

Gözünaydın canım..insan bu tahlillerin sonuçlarını nasıl da heyecanla bekliyor değil mi?benim de sonuçlarım iyi çok şükür.umarım tüm arkadaşların sonuçları iyidir.

kızlar,
benim iki gündür göbek deliğimin çevresi acıyor.sanki rengide koyulaştı gibi geliyor.sizde var mı böyle bir durum yaşayan?
bir de göğsümden sıvı gelişi iyice arttı,hiç ellemiyorum.siz neler yapıyorsunuz??

iyi akşamlar arkadaşlar...
biraz önce hamişlerden haberler bölümünde okudum mine34 arkadaşımızın bebeği olmuş....
ben daha çantamı hazırlamadım bu haberi okuyunca bir an önce hazırlamaya karar verdim

X