nisan annelerı buraya

Kizlar Ne Kadar Siklikla Kontrole Gidiyosunuz
Doktorumuz Bizi Artik Ayda 1 Kere çağiriyo

kızlar ben de nisan annesi olucam inşallaahhhh:))))
hemde oğluşum oluyoooo:)yerimseniben

Selam kızlar,
birkaç gündür sol göğsümden damla şeklinde akıntı oluyor,süt kanallarımı gelişiyor acaba.sizde de oluyor mu?

selam...
viola senin akıntın süt gibimi.bir hemşire bazı anne adaylarında süt olabileceğini söyledi.
bu arada ben ikinci aşımı oldum.hemşire bebeğimin kalp atışlarını dinleticekti makina çalışmadı.malesef sesini duyamadım bebeğimin...

selam...
viola senin akıntın süt gibimi.bir hemşire bazı anne adaylarında süt olabileceğini söyledi.
bu arada ben ikinci aşımı oldum.hemşire bebeğimin kalp atışlarını dinleticekti makina çalışmadı.malesef sesini duyamadım bebeğimin...

Evet canım süt gibi.ama sadece sol göğsümden oluyor..

kizlarr sonunda kizimizin ismine kesin olarak karar verdik insallah allah kismet ederse DURUSAH koycaz. yorumalrinizi bekliyorum:)

benimde kizim 13 nisanda dogdu bence nisan ayi cok güzel bebek icin ne cok soguk nede cok sicak yaz gelene kadar biraz büyümüs oluyor 2.bebekte ins. nisana denk gelir :)

iyi aksamlar arkadaslar,
benim oglusum en son ultrasonda yüzünü göstermedi, kimse inanmaz ya, tam ultrason aletini yüzüne getirince iki eliyle yüzünü kapatti, doktor bile o kadar güldüki. inanilmaz birsey. neyse onun disinda hersey normal cok sükür.
bebisim 380 gr, ve 23 cm büyüklügünde olmus bile ve ben simdiden tam 8 kilo aldim.
sizler ne kadar kilo aldiniz yazarsaniz sevinirim.

iyi aksamlar arkadaslar,
benim oglusum en son ultrasonda yüzünü göstermedi, kimse inanmaz ya, tam ultrason aletini yüzüne getirince iki eliyle yüzünü kapatti, doktor bile o kadar güldüki. inanilmaz birsey. neyse onun disinda hersey normal cok sükür.
bebisim 380 gr, ve 23 cm büyüklügünde olmus bile ve ben simdiden tam 8 kilo aldim.
sizler ne kadar kilo aldiniz yazarsaniz sevinirim.

gülbencim
nerelerdesin
çok ösledim seni ben....

DURU lar cogaldı desene koalayım.. ınsallah isimleri gibi bembeyaz duru mu duru tertemiz kızlarmız olur canım:)

gülbencim
nerelerdesin
çok ösledim seni ben....

sagol canim, vallahi bende seni cok özledim. biraz yogundum o yüzden pek giremedim. Sen nasilsin, karnin büyüdümü, benim karnim acayip büyüdü ve dedigim gibi simdiden tam 8 kilo aldim. Bebis icin alisverisimi bitirdim sayilir.
Sen neler yapin, anlat biraz.

Selam kızlar,
bugün doktora gittim,oğluşum 790 gram ve 32 cm olmuş.herşeyi çok iyi maşallah:nazar:
Sonra da sağlık ocağında 2. tetanoz aşımı oldum..sizler neler yapıyorsunuz??

X