nisan annelerı buraya

iyi akşamlar arkadaşlar...
biraz önce hamişlerden haberler bölümünde okudum mine34 arkadaşımızın bebeği olmuş....
ben daha çantamı hazırlamadım bu haberi okuyunca bir an önce hazırlamaya karar verdim

bende okudum şaşırdım ya hazırlamak lazım bencedee

Günaydın kızlar,
bu erken doğum olayı zaten sürekli rüyalarımda..Şimdi mineyi de duyunca içim bir tuhaf oldu..şubat başı ben valizi hazırlıyorum hayırlısıyla:)

Kızlar,zaten sürekli düşünüyorum,iyi mi acaba.kıpırdadı mı acaba..erken doğduğunu kaç kere rüyalarımda gördüm.
bir de ilk bebek olduğu için insan ne kadar okuyarak bilgi edinse de tecrübe başka birşey..nasıl sancı gelicek,nasıl su kesesi patlıycak diye sürekli tedirgin oluyor..erken doğumları da duyunca iyice telaşlanıyor.ne diyelim.herşeyin hayırlısı..

Ay bendede var erken dogum korkusu.Hatta ruyamda bile gordum 26 haftalikken doguruyorum falan.Allah korusun ya zamaninda ve saglikla gelsin gul kokulum

ya kızlar ben bu konuyu okuduktan sonra devamlı erken doğumu düşünür oldum hiç aklımdan çıkmıyor inşallah bebeklerimiz çok erken olmaz.bu arada benim birinci çocuğumda 25 gün önce olmuştu.erken olan bebeğe bakım zor

ben bugün 28+1 oldum.sen sen kaç haftalık oldun. moral verdiğin için sağol.benim bu hamileliğim stresli geçiyor galiba herşeyi kafama takar oldum

benımde ılk uc ay dusuk tehlıkem vardı cok moralım bozuldu ama sukur sımdı 26 haftalık oldum

stres kotu dusunme hem bebıse zarar hem bıze bız elımden gelenı yapıyoruz gerısı nasıp kısmet..

kizlar allah kismet ederde 36. haftayı gorursek bebek sadece 1 gun kuvezde kalırmıs ve hemen toplarmıs kendini. doktorla konusdum da bugun bende tedirgin oldum .insallah allah mineninde bizimde yardimcimiz olsun.

kizlar allah kismet ederde 36. haftayı gorursek bebek sadece 1 gun kuvezde kalırmıs ve hemen toplarmıs kendini. doktorla konusdum da bugun bende tedirgin oldum .insallah allah mineninde bizimde yardimcimiz olsun.

sen kac haftalık oldun canım

kızımız geliyo ınsallah... valla uyumadan 1 saat onceden ıtıbaren su ıcmezsem tuvalete kalkmıyorum ama mutlaka arada bı kez uyanıyorum ozellıkle donerken rahat donemıyrm.baskada sıkıntım yok cok sukur. 8 kilo aldim doktor yam kıvamındasın dedi:)

ayy ne guzel ya nasıl beslendın cok az aldın ne guzel ı ben 26 haftadyım
9 kılo aldım yaaaa

ya valla dikkat ettim baya gece sadece meyve yedim ama artık bırakdım ısın ucuna canım ne ısterse yıyrm. sende dert etme bu arada atlas bebek yazısını okudum da cokkk guzel. sanada tesekkur ettım:))

ya valla dikkat ettim baya gece sadece meyve yedim ama artık bırakdım ısın ucuna canım ne ısterse yıyrm. sende dert etme bu arada atlas bebek yazısını okudum da cokkk guzel. sanada tesekkur ettım:))

ya canım benım doktorum kızıyor ondan sordum
kıloya karsı cok tepkılı ondan sordum
bende aksamları sadece meyve yıyorum ..
ekmek kullanıyormsuun

ben sadece kepeklı ekmek yıyorum ama dedıgım gıbı bu gunler cıps cıkolata falan dayanamıyorum ozelllıkle yemekden sonra mutlaka canım tatlı ıstıyo amannn dıyorum ye bosver dıyorum....

X