nisan annelerı buraya

bende pazartesi günü obstetrik ultrasona gireceğim,24 aralıktada radyolojiden randevu aldım tarama ultrasonu yapılacak.herşey yolundadır umarım..

ay kızlar sormayın bu sabah uyurken elim karnımdaymış ve o an telefonun alarmı çaldı ve çaldığı gibi bebeğim nasıl tepki verirse korktu galiba benim prensim yer onu annesi

kızlar dün tarama usg için hastanedeyim,neyse muayeneye girdim yaklaşık 20 dk.kadar baktı dr.ben herhengibir sorun mu var neden bu kadar uzadı diye sordum yoo bi problem yok yüzünü göstermedi onu da görmeye çalışyorum gelişimi gayet güzel dedi..sonra ordan çıktım gebe muayenesine girdim elimde usg çıktısıyla beraber dr.endişelencek bişey yok ama 15 gün sonra tekrar gelmen gerekiyor bebeğin beyin damarlarınıda genişleme gördük,normalde 6mm nin altında olduğunda tehlike görmüyoruz,zaten şuanda beyin gelişimi henüz tamamlanmadığı için 6mm üstü çıkması normal ,o yüzden 2 hafta sonra tekrar bakalım ilerleme varmı öğrenelim sen içini ferah tut,bu haftalarda böyle çıkabilir henüz erken bir dönemdesin dedi,ama yinede içime kurt düştü çok üzüldüm,içimizi rahatlatmak için özel bir hastaneye daha gittik ordan çıktıktan sonra,zaman zaman oraya da gidyrm kont.e,ordaki dr.ise bu haftalarda bebeğin beyninde fazla su görülebilir dr.bunu söylemiştir ama bu gayet normaldir çünkü henüz beyin gelişimi tamamlanmadığı için dedi..içim rahatladı,yoksa ben 2 hafta boyunca neler düşünür nasıl üzülürdüm...2 hafta sonra tekrar tıpa gideceğim yine bakacaklar,sanırım araştırma hastanesi old.için biraz fazla inceliyorlar ama bunu yaparken hiç bizim nele hissedebilceğimizi düşünmüyorlar:çok üzgünüm:

geçmiş olsun...
araştırma hast.gerçekten biraz fazla araştırıyorlar.sen iki hafta boyunca iyi şeyler düşün.çünkü sen kendini neye şartlandırırsan o olur.inşallah herşey yolunda gider.

Kizlar şimdi Doktordan Geldik Ayrintili Ultrasona Girdik
Allaha şükürler Olsun Kizimin Herşeyi Sağlikliymiş:nazar::nazar::nazar:
çoook Mutluyum :teytey::teytey::nazar::nazar::dance::dance:
Hepinizin Sonuçlari Güzel çiksin Işallahhh

gözünüz aydın,bizde pzartesi gireceğiz

ay canımmmmm
çok sevindim bitanemmmmmm
ne güzellll
allah sağlııkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh...

iklnurum canımın içiiii çooook teşekkür ederimmmm bi tanemmmm
darısı başına işallahhh
çok mutluyum ilknurcum yaaa
kızımın yüzünü de gördük 4 boyutluda :))

Canım,yine de çok özleniyor ya.ne kadar da değişik bir duyguymuş.Her an iyi mi acaba,kıpırdamadı birşey mi oldu diye düşünüp duruyorum.Allaha emanet bebeklerimiz:nazar:

Valla Aynen öyle Daha Doğmadan Bu Kadar çok Seviyoruz
Ben De Hergün Bekliyorum Ne Zaman Hareket Edicek Diye
Allahim Sağlikla Bebişlerimizi Kucağimiza Almayi Nasip Etsin Işallahhh

Kizlar Bugün Kizima Ciciler Aldim çok Güzeldi Dayanamadim
Bebiş Için Alişveriş Yapmak çok Zevkli
Allahim Biraz Daha Büyüsün Herşeyler Alicam Güzeller Güzelime

X