nisan annelerı buraya

Selam kızlar,
nasılsınız?ben de şimdi geldim sağlık ocağından.aşımı haftaya yaptırıcam ama önceden bir görüştüm hangi günler yapılıyor diye.her gün yapılıyormuş.çarşamba gibi gidicem.zaten perşembede doktor kontrolüm var.sizler neler yapıyorsunuz?

kızlar ayrıntılı ultrasona ne zaman gireceksiniz biz 21. haftamızda giricez bakalım işallahhh herşeyleri sağlıklıdır bebişlerimizin

Selam kızlar,
benim her kontrolümde ayrıntılı ultrasonda da bakılıyor.hatta resimleri de var oğluşumun.Biraz daha büyüsün,cd sini alıcam doktorumdan:)

yarın tatanoz aşım var,inşallah oğlumun kalp atışlarnı duyarım sesli olarak sağlık ocaklarında bakıyorlar...

Selam kızlar,
benim de karnım iyice belli oluyor artık:)nemlensin diye hergün jel sürüyorum.Bugün de tetanoz aşımı oldum.sağlık ocağı her ay geliceksiniz kontrol edicez dedi.yarın da doktor kontrolüm var bakalım ne kadar büyümüş oğluşum..bugün ananesiyle birlikte ilk paket bezini de aldık,artık fırsat oldukça alıp kenara koyucam..hepinize sevgiler..

selam kızlar,
doktordan geldim.oğluşum 354 gram ve 23 cm olmuş.herşeyi iyiymiş.çok şükür.:nazar: 2 hafta sonra yine gidicem:)şimdiden özledim oğluşumu...sizler neler yapıyorsunuz?

ooo kocaman olmuş annesi maşallah oğluşuna:nazar::nazar:
haftaya da bizim kontrolümüz ve ayrıntılı ultrasonumuz var bakalım benim kızım ne kadar olmuş :nazar::nazar:
işallahh sağlıkları yerinde olsun bebişlerimizin

ya su kalca agrisi yada batmasi bendede var baska birindende duymak biraz rahatlatti beni,tesadüfi olmasa gerek.....

Canım bende de doğum çizgisi yok ama karnımdaki tüyler çoğaldı..bir de artık hareketlerini çok net hissedebiliyorum.:dance:

Kizlar Yaa Ben De Doğum çizgisi Falan çikmadi Aranizda Doğum çizgisi Oluşan Var Mi

bende zaten ilk doğumdan kalan belli belirsiz bir çizgi var ama ilk hamileleiğimde 7.ayda belirginleşmeye başlamıştı doğum yaptıktan sonra rengi giderek açıldı ama çizgimi çook seviyorum:))))

X