Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
seni çok iyi anlıyorum canım. iyi niyetle de olsa kim bana Allah sana da nasip etsin dese, senin için dua ediyorum dese çok üzülürdüm, eve gelip saatlerce ağlardım. hala içim öyle yanıyor, artık mümkün olduğunca o ortamlara girmemeye çalışıyorum. kıskançlık değil bu, başka bir şey, seni anlıyorum

ne demek ateş ölçme tekniği? ilk kez duyuyorum. nasıl oluyor?
Ovulasyon gibi yumurtlamanın o ay olup olmadığını tespit etmeye ve devamında gebeliğin oluşup oluşmadığını gösteren bir yöntem

Ölçüm nerden yapılıyor normal ateş ölçümü değil sanırım vajina makat yazmışlarda
Genelde ağızdan ölçüm yapıyordu arkadaşlar o dönem ama ben vajinal ölçüm yaptım her sabah uyandıktan sonra hareket etmeden ölçüm yapıp kaydediyorum bu programa yalnız bir kaç ay deneyerek kendi vücut ısını ve tablonu anlayabilirsin programda da bir çok örnek mevcut burda da ateş ölçme topigi vardı bulursam etiketleyeyim seni

Olur mu hiç öyle şey rahatlaticaksa içindeki Herşeyi anlat. İçinde tutma sakin bir çoğumuz aynı durumdayız elbet olucak Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur

Topigi gördüm ben ama tam ayrıntılı kısmını gorememistim ya da kaçırdım dikkatimi çekti açıkçası adet bitiminden sonra olmaz o zaman o topikte adet başlangıcından itibaren yazmışlardı..

Etiketledim seni adet başladığı andan itibaren ölçüm yapıyorsun

Kızıma ilk korunmasız ilişkide hamile kaldım. Şimdi kızım mezarda. Kızım hastanede yatarken ortaokul arkadaşım yeni doğum yapıp kanser teşhisi almıştı hamilelikte hızla yayılmıştı. Şimdi onun bebeği annesiz ben bebeksiz kaldım.
Ben tekrar anne olmayı deniyorum. Bazen kader diye birşey var. Ama Allah bize en doğru zamanda sağlıkla büyüteceğimiz bebekler versin. Olmadıysa vardır bir bildiği...

Ovulasyon testine nazaran daha mantıklı geldi bana bu yöntem ovü testlerinde çok hatalı sonuç yaşadım

Üzüldüm ya

Başınız sağolsun, bir sefatciniz var sizi orada bekleyen, Rabbim kardeşlerini sağlıkla size nasip etsin

Çok çok üzgünüm başınız sağolsun haklısınız vardır bir vakti saati Allah yardımcınız olsun bazen tevekkül ediyorum bazen de böyle patlama anları olabiliyor.

zor bir psikoloji gerçekten yaşamayan anlamıyor Allah hepimizin yardımcısı olsun canım

çok teşekkür ederim burada hepimizin birbirine destek olması gerçekten çok değerli
Öyle tabi insan etrafındakilere anlatamadığı içinde biriktirdiği şeyleri burda yazarak rahatliyor..cogumuz seninle aynı yoldan aynı süreçten geçiyoruz sıkma canını herşeyin bı vakti vardır..Bende 1 buçuk sene sonra ilk kez geçtiğimiz ay patlama noktasına geldim ama toparladım psikolojik olarak yorucu ve yıpratıcı süreç bunları yaşamamız gerekiyormuş demekki..Kullandığımız ilaçların vücudumuzda etkiside oluyor onlarında yıpratıcı etkileri birleşince bazı şeyler kacinilmaz oluyor..Üzme tatlı canını, herşeyden önce önemli olan senin sagligin sen iyi ol ki herşey güzel olsun

Hanımlar merhaba bişey sormak istiyorum daha önce hiç böyle olmamıştım. Kansızım ve sürekli üşürüm. Yarın bat ama bana sürekli sıcak basıyor ve camı açıyorum. Bat öncesi bu durumu yaşayan var mı ben sadece usudugumu hatırlıyorum

Genelde böyle olanlar hamile oluyor ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…