Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eski topigimde de vardın sanki yanlış mı hatırlıyorum acaba

İnşallah canım ramazan bereketiyle gelsinler İlk denemeniz mi
Aslında ocaktan beri deniyoruz ama ben ilk defa bı gruba dahil oldum yarın adet günüm ve ben her ay psikolojik olarak kesin bu ay hamileyim diyorum ve hüsran. Eşim bu ay çatlama dönemimde gorevdeydi ve değerlendiremedik. O yüzden yarına odaklanamiyorum. İnşallah rabbim hepimizin kucağını doldursun

Selizay arada buraya uğrayıp bilgilerini bizimle paylaşmani çok isterim Bu arada benim bu sitede ilk konustugum kişi senmissin Ağustos ayında ovulasyon testiyle ilgili bı topik açmışım orda esimin doktora görünmesi gerektiğinde söyleyen senmissin Sana teşekkür ederim senin yonlendirmenle onun durumunu öğrendik yoksa bekler dururduk iyi ki denk gelmişim sana, bol bol dua edicem sana

Olsun canım daha yenisiniz zaten olur Allah'ın izniyle kafana takma.. Bizim 1 buçuk yılımizin her ayı hüsrana ugramakla geçti artık hüsrana ugramayi hobi edindik

.

En hayırlı ay bu ay çifte bayram yaşayalım inşallah hep birlikte
İnşallah son bulsun artık bu bekleyişler Eski topiklerimde 50 60 kişiyi hamiş gonderiyordum inşallah bu topikte kendimle birlikte hepinizi gönderirim yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…