Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaç gündür terlikleri bile attım fayansa basıyorum her ay psikolojikmen hamileyim diyorum ama bu yanmaları hiç duymamıştım 🌼🤍
Bende burda söyleyenlerin yalancısıyım inşallah bebiş geliyordur 😊 sen ayakları fazla yere basma üşütme koru kendini nolur nolmaz 🌸

Bende burda söyleyenlerin yalancısıyım inşallah bebiş geliyordur 😊 sen ayakları fazla yere basma üşütme koru kendini nolur nolmaz 🌸
Açıkçası bu ay hiç ümidim yok parmağımda ödem oluştu ilaç kullandım eşim de yumurtlama günlerinde yan yana değildik ama inşallah dediğiniz gibi çıkar rabbim hepimizin kucağını doldursun 🌼🤍🥰

Açıkçası bu ay hiç ümidim yok parmağımda ödem oluştu ilaç kullandım eşim de yumurtlama günlerinde yan yana değildik ama inşallah dediğiniz gibi çıkar rabbim hepimizin kucağını doldursun 🌼🤍🥰
Nasip kısmet bu işler hiç belli olmaz sen her ihtimale karşı dikkat et kendine 😊🌸

Kızıma ilk korunmasız ilişkide hamile kaldım. Şimdi kızım mezarda. Kızım hastanede yatarken ortaokul arkadaşım yeni doğum yapıp kanser teşhisi almıştı hamilelikte hızla yayılmıştı. Şimdi onun bebeği annesiz ben bebeksiz kaldım.
Ben tekrar anne olmayı deniyorum. Bazen kader diye birşey var. Ama Allah bize en doğru zamanda sağlıkla büyüteceğimiz bebekler versin. Olmadıysa vardır bir bildiği...
Çok üzüldüm. Başın sağolsun 😔 Dilerim bundan sonra her şey gönlünce olur şu hayatta 😔

Yeniden Bol bebiş haberi aldığımız bir topik olması dileğiyle 🤲😊 Nisan ayı Bat tarihleri kabulü başlamıştır 🌸🌸 Listeye eklenmek isteyen arkadaşlar beni etiketleyerek Bat tarinizi yazarsanız sevinirim 😊😊

Kullanıcı adı Bat TarihiSONUÇ
@Mervis26901 Nisan
@Eses11 Nisan
marshmelov marshmelov 1 Nisan
@gokceoz091 Nisan
@Umuthepvar451 Nisan
@Cmz1 Nisan
@Onyilsonra_2 Nisan
@minezmn412 Nisan
@zrn884 Nisan
M Mavisevenkadin 4 Nisan
Mavigrill Mavigrill 5 Nisan
@undomielk 5 Nisan
@Feyzaakncc5 Nisan
Mucize1357 Mucize1357 5 Nisan
@Mer1234586 Nisan
@peonia6 Nisan
E Esragull 7 Nisan
@defne458668 Nisan
@Karauzumm8 Nisan
@Gzmyts538 Nisan
@Teach_9 Nisan
@Kelebenkk9 Nisan
@Dua46149 Nisan
@Feslegeen10 Nisan
@aysesngul12 Nisan
AryaEvaninAnnesi AryaEvaninAnnesi 12 Nisan
Busraslankara Busraslankara 13 Nisan
@yinene14 Nisan
@A R Y A15 Nisan
@justderya21 Nisan
@Bsslce28 Nisan

Merhaba canım benim bat 9 nisan beni de eklermisin rica etsem :)

Arkadaşlar merhaba ben hikayemi anlatmak istiyorum okuyup bana bi akil verirseniz cok sevinirim. 7 aylık evliyim ve hic korunmadik tabi hiç gebelik oluşmadı bu yüzden geçen ay hastaneye gittim ve prolaktinim 36.8 cikti doktor dostinex verip diger ay tekrar gelmemi söyledi ve bu ay gittim prolaktinim 0.502 olmuş sizce bi sorun mu var sıfırlanması normal mi gercekten kafam çok karıştı nasil dengeliyecegim ben bunu 😔

Arkadaşlar merhaba ben hikayemi anlatmak istiyorum okuyup bana bi akil verirseniz cok sevinirim. 7 aylık evliyim ve hic korunmadik tabi hiç gebelik oluşmadı bu yüzden geçen ay hastaneye gittim ve prolaktinim 36.8 cikti doktor dostinex verip diger ay tekrar gelmemi söyledi ve bu ay gittim prolaktinim 0.502 olmuş sizce bi sorun mu var sıfırlanması normal mi gercekten kafam çok karıştı nasil dengeliyecegim ben bunu 😔
Canım prolaktin düşüklüğü sağlık sorunu olarak görülmüyor diye biliyorum. Sadece doğum sonrası sütün gelmez. Açıkçası değer aralığını bilmiyorum ama düşük olması sıkıntı değil. Yüksek olunca annelik hormonun tam olduğu için vücut tekrar anne yapmıyor seni :) Yeni doğum yapmış ve hamile annelerde yüksektir.

Canım prolaktin düşüklüğü sağlık sorunu olarak görülmüyor diye biliyorum. Sadece doğum sonrası sütün gelmez. Açıkçası değer aralığını bilmiyorum ama düşük olması sıkıntı değil. Yüksek olunca annelik hormonun tam olduğu için vücut tekrar anne yapmıyor seni :) Yeni doğum yapmış ve hamile annelerde yüksektir.
Değer aralığım 6-29.9 olarak görünüyor yüksek olmasi gebeliğe engel diye okudum peki düşük olmasi da mi engel

Kuzum düşmesi normal, yüksek olduğunda gebeliği engelliyor vücut kendini hamile sanıyor gebeliğe izin vermiyor zaten sıfırda kalmaz..İncir tüketme, ilişki esnasında göğüslerine dokunup tetiklemesin bı kaç yiyecek ve icecekte yükseltir onları hatırlamıyorum soda da vardı sanırım..Allah'ın izniyle eşinde sorun yoksa bu ayda dahil bı kaç aya gebelik haberini alırsın kafanı takma sakin, streste çok etkiler prolaktini üzülecek biseyin yok kafanı boşalt yeter 😊😊🌸

Zaten dostinex kullanıp o ay hamile kalan çok kişi var için rahat olsun o yüzden

X