Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir de kizimda olanlar olursa ciddi suphem olur.koltuk altimdan itibaren gogsum.agriyirdu karnim.sismisti gazliydim burnum tikaliydi cok usuyordum Belki bunlar olursa insallah hamileyimdir.Hepimiz insallah

stres yaptım belkide öyledir bsabahları daha çok oluyor iki gündür erken belirtilerinde kasık ağrısı diyor benim ilk hamilegimde kasık ağrısı hep sürdü ilişkiden sonra şimdi ara ara kasik ağrısı var iş yapinca kasik bel şeklinde bat 6 Nisan benimde salı gibi erken gebelik test yapicam öyle düşündüm sonra duruma göre kan veririm çünkü geçen ayda korinmadim daha stresliydim ama belirti yoktu yani adet oldum bunda belirti oldukça takiyom

Biraz beklemekte fayda var.Sadece farkli olarak kramp olmasi ve hala adet olacakmis gibi agrim var ozellikle is yaptiktan sonra uzaninca daha cok hissediyorum.kramp ve devamindaki agrilar beni cok inandirdi.Umarim gercekten vücudunumuz bizi yaniltmaz.az önce yine duygulandim rabbim.kimsenin kucağını bos birakmasin.Hayirla saglikla.nasip etsin insallah.

1 yıldır istiyorum 6 aydır hastaneye gidiyorum 2 ay çatlatma iğnesi kullandım bu ayda ovulasyon testiyle deniyorum
Olacak gibi canım inşallah yine çok ümitlenmeyelim de üzülmeyelim sonra herşeye hazırlıklı olmak gerek :)) ovülasyon testlerini nereden aldın aldığın kişiye sor istersen ne demek diye

Bat tarihlerimiz ayni seninle bi belirtin var mi ??? Ne zaman gordun canim yumurtayi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…