Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir de kizimda olanlar olursa ciddi suphem olur.koltuk altimdan itibaren gogsum.agriyirdu karnim.sismisti gazliydim burnum tikaliydi cok usuyordum Belki bunlar olursa insallah hamileyimdir.Hepimiz insallah

Ben de o yok da zaten dedigim.gibi olsa bile rahme ulasmasi kanda yukselmesi derken en az bir hafta var .Sadece kasik agrisi igne batar gibi adet olcakmis gibi agrilar var hafif.Onun disinda uyku halim.var ama bilmiyorum stres de olabiliir.Yoksa dollenme olsa bile bu kadar erken belirti verir mi😀belki sizin de stresten olabilir mi.Kisiden kisiye degisiyor belki bilemem.benim bat 5 6 nisan gibi bekleyip gorucez haftaya falan en erken ufak ufak belki belirti olur o da tutmussa insallah.😍
stres yaptım belkide öyledir bsabahları daha çok oluyor iki gündür erken belirtilerinde kasık ağrısı diyor benim ilk hamilegimde kasık ağrısı hep sürdü ilişkiden sonra şimdi ara ara kasik ağrısı var iş yapinca kasik bel şeklinde bat 6 Nisan benimde salı gibi erken gebelik test yapicam öyle düşündüm sonra duruma göre kan veririm çünkü geçen ayda korinmadim daha stresliydim ama belirti yoktu yani adet oldum bunda belirti oldukça takiyom🙄😀

Eklentiler

• IMG_20220325_092118.jpg
    IMG_20220325_092118.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 27
stres yaptım belkide öyledir bsabahları daha çok oluyor iki gündür erken belirtilerinde kasık ağrısı diyor benim ilk hamilegimde kasık ağrısı hep sürdü ilişkiden sonra şimdi ara ara kasik ağrısı var iş yapinca kasik bel şeklinde bat 6 Nisan benimde salı gibi erken gebelik test yapicam öyle düşündüm sonra duruma göre kan veririm çünkü geçen ayda korinmadim daha stresliydim ama belirti yoktu yani adet oldum bunda belirti oldukça takiyom🙄😀
Biraz beklemekte fayda var.Sadece farkli olarak kramp olmasi ve hala adet olacakmis gibi agrim var ozellikle is yaptiktan sonra uzaninca daha cok hissediyorum.kramp ve devamindaki agrilar beni cok inandirdi.Umarim gercekten vücudunumuz bizi yaniltmaz.az önce yine duygulandim rabbim.kimsenin kucağını bos birakmasin.Hayirla saglikla.nasip etsin insallah.

1 yıldır istiyorum 6 aydır hastaneye gidiyorum 2 ay çatlatma iğnesi kullandım bu ayda ovulasyon testiyle deniyorum 🤣
Olacak gibi canım inşallah yine çok ümitlenmeyelim de üzülmeyelim sonra herşeye hazırlıklı olmak gerek :)) ovülasyon testlerini nereden aldın aldığın kişiye sor istersen ne demek diye

Kızlar canlar benim bat 2 nisan çatlama 19 Mart yumurta takibi ile baktık 23 mm sağ. Yarın kan testi yaparsam çıkar mı çünkü sonraki gün şehir dışında olacağım ve günlerce baktıramayacağım meraktan çatlarım🥲
Bat tarihlerimiz ayni seninle bi belirtin var mi ??? Ne zaman gordun canim yumurtayi

X