Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ciko
Yok sadece hayıt otu ve aslan pençesi kullandım ama onu 3 aydır kullanıyordum. Aslında oda etkilemiş olabilir mi. İnanın o kadar yoruldum ki 4 yıldır çikolata kistiyle uğraşıyorum 2 kez ameliyat oldum 3 yıldır hamile kalamıyorum. Tam çikolata kisti bitti dedim şimdi de bunu böyle görünce artık çıldırdım. 😏🤦🏻‍♀️
Çikolata kistinin yenileme ihtimali var mı peki

Kızlar selam benimde 9 aydır olmuyor eşimde ve bende problem yok Prolaktin yüksekliğim vardır 1 ayda dostinexle kontrol altına aldık şubat ayında klomen ve subat 28 de çatlatma iğnes oldum maalesef olmadı gene bugün tekrardan doktordaydım yumurtalarım oluşmaya başlamış suanlık sag tarafımda 11 mm olmuş çarşambaya kadar daha da büyür dedi büyük ihtimalle çatlatma iğnesi tekrarlayacak ins nisan ayında bebiş haberimizi alırız hepinizin kavuşması dileğiyle 🙏🙏
İnşallah kuzum 🤲🌸

Bat 1 nisan 🥲🥰 kizlarr dun dayanamayip test yaptimm. Haftaya cuma kesesi göreceğiz Allahin izni ile 😍 rabbim isteyen herkese nasip etsin..

Eklentiler

• Screenshot_20220326-074414_Gallery.jpg
    Screenshot_20220326-074414_Gallery.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar canlar benim bat 2 nisan çatlama 19 Mart yumurta takibi ile baktık 23 mm sağ. Yarın kan testi yaparsam çıkar mı çünkü sonraki gün şehir dışında olacağım ve günlerce baktıramayacağım meraktan çatlarım🥲
İlişki üstünden en az 10 gün geçmiş olması gerekmiş. Çıkmaz yani 😔 sen çantada gebelik testi bulundur. Az kalmış bata 🎉

Cok sagol canimmm insallah🥰 bu ay ilk kez femara kullandim ve 22mm yumurtam oldu. Pek bir belirtim yoktu daha erken belkide bilemiyorum. Ara ara kasik agrim oluyor sadece o kadar
Maşallah canım böyle haberler hepimizi umutlandırıyor daha cok mutlu oluyoruz saglıklı sıhhatli sorunsuz keseyi görmeyi de nasip etsin rabbim 🙏🙏🙏 ben de geçen ay klomen ovitrella denedim olmadı bi de üstüne covid oldum bu ay bakalım neler olcak dua et bizlerede

Maşallah canım böyle haberler hepimizi umutlandırıyor daha cok mutlu oluyoruz saglıklı sıhhatli sorunsuz keseyi görmeyi de nasip etsin rabbim 🙏🙏🙏 ben de geçen ay klomen ovitrella denedim olmadı bi de üstüne covid oldum bu ay bakalım neler olcak dua et bizlerede
Rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattirsin. Umarim bu ay pozitifi gorursunuz 🤗🤗🤗🥰

X