Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha doktorla görüşemedim haftaya başka bir doktora gideceğim tekrar amh batırmayı düşünüyorum çünkü ocak ayında 1.01 di 😮
Yok artık resmen tavan yapmış büyük ihtimalle kist yapmış yumurtalıklarına çünkü kist olduğunda amh yüksek çıkıyormuş

Bende dikkat ediyorumda bi kaç aydır ama kendimi dinlediğim için çok şu kasık batmaları falan neden diye yinede düşünmüyo değilim
Kasık batması enfeksiyondan olacağını sanmiyorum canım yumurtalarla ilgilidir bence bide kendini dinlediğin için hissediyorsundur

Daha doktorla görüşemedim haftaya başka bir doktora gideceğim tekrar amh batırmayı düşünüyorum çünkü ocak ayında 1.01 di 😮
Bı anda o kadar yükselmesi kist yapması normal gelmedi kesinlikle başka doktora gitmelisin kur bu kadar etki etseydi bendeki kistin büyümesi gerekirdi aynısını bende yaptım hemde 3 ay adetlerim düzene bindi ilk ay zaten etkisini hiç görmemiştim 2 ncı ayda etkisi başlamıştı.

Hımm inşallah hayırlı sonuçlar alırız varmı bir hissiyat hamişlikle ilgili 😍
Kasıklarımda spor yapmışım gibi bı ağrı var şimdiden..ara ara adet olucakmisim gibi ağrı oluyor, bide beyaz bı akıntım var yumurtlama harici hiç olmazdı onun dışında biseyim yok..Ben gebeliğe yormuyorum belirtileri kuzum adetim gecince testte bakıyorum adet belirtilerim gebelik belirtisiyle aynı 😊

Yok artık resmen tavan yapmış büyük ihtimalle kist yapmış yumurtalıklarına çünkü kist olduğunda amh yüksek çıkıyormuş
Sanırım öyle oldu haftaya iyi bir doktora gideceğim artık normal de ameliyatlar ve çikolata kistinden dolayı hep düşük çıkarken bu sefer de aşırı yükseldi. Ben 1 in altında bekliyordum kesin öyle çıkar diyordum bi baktım inanamadım 3 4 kere yeniledim e nabız sayfasını.

Bı anda o kadar yükselmesi kist yapması normal gelmedi kesinlikle başka doktora gitmelisin kur bu kadar etki etseydi bendeki kistin büyümesi gerekirdi aynısını bende yaptım hemde 3 ay adetlerim düzene bindi ilk ay zaten etkisini hiç görmemiştim 2 ncı ayda etkisi başlamıştı.
Evet bende o yüzden çok şaşırdım daha önce kiminle görüştüysem çok iyi gelmiş ben o yüzden çok çok umutluydum hatta amh değerime o yüzden baktırdım görünce o kadar üzüldüm ki eşime dedim bıktım artık her başka bişey çıkıyor artık ne olursa olsun.

Evet bende o yüzden çok şaşırdım daha önce kiminle görüştüysem çok iyi gelmiş ben o yüzden çok çok umutluydum hatta amh değerime o yüzden baktırdım görünce o kadar üzüldüm ki eşime dedim bıktım artık her başka bişey çıkıyor artık ne olursa olsun.
Üzülme kuzum doktor iyice araştırsın tetikleyen başka bişey vardır muhakkak 15 gunde yükselmez bu kadar öncesinde başlamıştır altında yatan sebebi bulurlarsa sorun kalmicak zaten sen iyi bı doktor araştır ayrıntılı baksın moralinide hiç bozma hayırla aslanpençesi dışında biseyler yaptin mi aynı ay ya da yedin mi ekstradan bazen etkileşime girebiliyorlar

Kasıklarımda spor yapmışım gibi bı ağrı var şimdiden..ara ara adet olucakmisim gibi ağrı oluyor, bide beyaz bı akıntım var yumurtlama harici hiç olmazdı onun dışında biseyim yok..Ben gebeliğe yormuyorum belirtileri kuzum adetim gecince testte bakıyorum adet belirtilerim gebelik belirtisiyle aynı 😊
Doğru diyosun adeti beklemek lazım yoksa hep yanılıyoruz inşallah hayırlara çıkar sonuç :)))

X