Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım inşallah bir an önce gitmeye çalış bende gitcem ama randevu yok özellet de çok pahalı ne olcak bilmem

Yok sadece hayıt otu ve aslan pençesi kullandım ama onu 3 aydır kullanıyordum. Aslında oda etkilemiş olabilir mi. İnanın o kadar yoruldum ki 4 yıldır çikolata kistiyle uğraşıyorum 2 kez ameliyat oldum 3 yıldır hamile kalamıyorum. Tam çikolata kisti bitti dedim şimdi de bunu böyle görünce artık çıldırdım.

Canım inşallah bir an önce gitmeye çalış bende gitcem ama randevu yok özellet de çok pahalı ne olcak bilmem
Ben mecburen özele gideceğim çünkü geçen hafta gittiğim doktor yüzüme bile bakmadı neredeyse muayeneyi bile zorla yaptı amh değerime bile ben istediğim için baktı. Birde daha Kasım ayında ameliyat oldum 4 ayda nasıl bu hale geldi iyi bir ilgi bekliyorum kafam o kadar karıştı o kadar üzüldüm ki gerçekten iyi bir doktora ve muayeneye ihtiyacım var. Umarım hakkımız da hayırlısı olur.

İnşallah canım ya valla iyi bir doktora denk gelmekte zor özel olsun devlet olsun iyisi var kötüsü var inşallah iyisine denk gelirsin canım

Canım benim mesajını şimdi okudum inanır mısın bende aynı senin dediğin gibiydim etrafımdaki herkes hamile çocuk doğurdu abimin çocuğu oldu ama onların olup benim olmaması beni çok üzüyordu sonradan dedimmki Vardır Rabbimin bir bildiği bir yerde dinlemiştim oluyorsa da nasiptir olmuyorsa da bizim için bunlar birer imtihan Rabbime güçlük yokki nasip etse sen bişey yapmadan da olur demekki bizim için hayırlısı buymuş bu düşünceye gelmem 1 seneyi buldu kader gayrete aşıktır bir çabalayalım gerisi Rabbime kalmış üzülme lütfen dua edelim inşallah kii ben hep ediyorum Rabbim sana bana ve isteyen tüm müslüman kardeşlerime tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin .....

İmtihanların en büyüğünü yaşamışsın canım Rabbim tez zamanda inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder sabret..

Sizi o kadar iyi anlıyorum ki bende aynıyım 3 yıl oldu benden sonra evlenen bütün kuzenlerim arkadaşlarım doğum yaptı asla kıskanmıyorum ama çok üzülüyorum. Çevremde yeni hamile kalan yakınlarım var durumunu sormaya bile çekiniyorum yanlış anlamalarından korkuyorum. En çok ağırıma giden de geçen yıl abimin eşi hamile kaldı ve bana söylememişti. Tesadüfen laf arasında öğrendim.

İmtihanların en büyüğünü yaşamışsın canım Rabbim tez zamanda inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder sabret..
Sabrediyorum. Olmuyorsa da belki daha büyük acılardan korumaktır bu beni. O yüzden isyan asla etmem. Sabırla bekleyeceğim. En hayırlı zamanı bekleyeceğim.
Bu arada hikayemiz için buraya konuyu bırakıyorum. Kimseyi üzmek istemiyorum o yüzden burada çok ayrıntıya girmedim.

Benide ekle canım Mavigrill 16 nisan bat

Kızlar selam benimde 9 aydır olmuyor eşimde ve bende problem yok Prolaktin yüksekliğim vardır 1 ayda dostinexle kontrol altına aldık şubat ayında klomen ve subat 28 de çatlatma iğnes oldum maalesef olmadı gene bugün tekrardan doktordaydım yumurtalarım oluşmaya başlamış suanlık sag tarafımda 11 mm olmuş çarşambaya kadar daha da büyür dedi büyük ihtimalle çatlatma iğnesi tekrarlayacak ins nisan ayında bebiş haberimizi alırız hepinizin kavuşması dileğiyle

Kızlar famera kullandım bugün yumurtam 22 mm olmuş sabah 12 de baktığımız da iğneyi saat 9 da yapacağım o zamana kadar çatlamaz değil mi

Daha iğneyi vurmadım canım saat 12 de 22 mm akşam 9.30 gibi yapacağım 9.30 a kadar çatlamaz umarım
Çatlamaz canım geçen ay benimde öleydi akşam 10:00 da vurulmuştum 3 gün sonra kontrole gitmiştim çatlamışlardı ztn iğneyi vurun ertesi günden itibaren hissetmeye başlayacaksın kasık agrosı şişkinlik gaz sıkısması ben yüryememiştim geçen ay düşün artık

Neden söylemez bir insan anlamıyorum zamane yengeleri bir değişik:)

Bugün nasılsınız benim bulantım var bugün migdem bulanıyor
Ben de o yok da zaten dedigim.gibi olsa bile rahme ulasmasi kanda yukselmesi derken en az bir hafta var .Sadece kasik agrisi igne batar gibi adet olcakmis gibi agrilar var hafif.Onun disinda uyku halim.var ama bilmiyorum stres de olabiliir.Yoksa dollenme olsa bile bu kadar erken belirti verir mibelki sizin de stresten olabilir mi.Kisiden kisiye degisiyor belki bilemem.benim bat 5 6 nisan gibi bekleyip gorucez haftaya falan en erken ufak ufak belki belirti olur o da tutmussa insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…