Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet misal biraz iş yapayım kasık sizlama bel ağrısı sanki adet olucam öyle birşey oluyor ateş basması çok tuhaf geldi bana sabah beni uyandırıyor bu ara ve duygusalim aglayasim var hemen😀
Haha ben de ya agliyorum.esim diyor ne oluyor sana uyukladim resmen kafam bir hostu. Bugun atesler basti az is yapinca .kizim da beni sanki cok sinir etmis gibi cildirasim vardi.Bu kadar cabuk olamaz ya hemen moda girdim ne yalan soyleyim özleyeceğim aklima gelmezdi ki berbat geçirdim umarim bir daha iyi gecer tirsiyorum ama her seye deger 😀🙊😍

Haha ben de ya agliyorum.esim diyor ne oluyor sana uyukladim resmen kafam bir hostu. Bugun atesler basti az is yapinca .kizim da beni sanki cok sinir etmis gibi cildirasim vardi.Bu kadar cabuk olamaz ya hemen moda girdim ne yalan soyleyim özleyeceğim aklima gelmezdi ki berbat geçirdim umarim bir daha iyi gecer tirsiyorum ama her seye deger 😀🙊😍
Ay resmen bu ben bugün oğluma bir kızdım sınırlı bombayim esimlede kavga ettim ağlamaklı halinde var kaygılar tavan oldu napcam daha başında diye gecicek ins demekki biz hamileyiz😀

Ay resmen bu ben bugün oğluma bir kızdım sınırlı bombayim esimlede kavga ettim ağlamaklı halinde var kaygılar tavan oldu napcam daha başında diye gecicek ins demekki biz hamileyiz😀
Gercekten cok ilginc acaba olabilir mi.bu kadar tesaduf.Sol kasik olayi bile ayni olmus.😀Sizi takipteyim bakalim neler olacak.Umarim hakkimizda hayirlisi.Butun duam anne olmak.isteyenlere.😍

Ben yine test yaptım yine silik çıktı sanırım bu ay da yumurtlama göremivrm

Valla olabilir canım yarın sabah ye inşallah 1 2 tane akşam yine yap bakalım sonuç ne çıkacK . . Bende test yaptım yine silik çıktı sanırım bu ayda yumurtlama göremicem 1 hafta kaldı adetime :KK43:
Cnm 23 marta pik olmusta
Ben hamile kaldigim ay bundn daha silik pik gormustum
Umar degerlendirmissinizdir hatta bnm omrum biyunca piklerm hep bundn silik cikrdi
Smdi vitmn kullaniorm daha koyu cikior citmn kullanin dr a danisip omega 3 d vit cinko flan iciorm dr verir

Cnm 23 marta pik olmusta
Ben hamile kaldigim ay bundn daha silik pik gormustum
Umar degerlendirmissinizdir hatta bnm omrum biyunca piklerm hep bundn silik cikrdi
Smdi vitmn kullaniorm daha koyu cikior citmn kullanin dr a danisip omega 3 d vit cinko flan iciorm dr verir
Ayyy çok sevindirdin beni umut oldun bana canım çok teşekkür ederim inofolic combi kullanıyorum folik asit başka bişey vermedi doktor şuanlık değerlendirdik bakalım inşallah hayırlı sonuçlar alırız en kısa zamand a😍😍

Merhabalar Arkadaşlar beni de eklermsnz bat 22 nisan. Bende hayıt tohumu soğan kürünü içmeyi düşünüyorm ikisi birlikte içilebiliyor mu bilgilendirirmsnz
Ben geçen ay adet bittikten ki 3. Gün başladım 15 gün içtim sabah akşam birde hayıt otu aslan pençesi de içtim 2 kez. Bende işe yaramadı umarım siz fayda görürsünüz 🙏🏻

Ben geçen ay adet bittikten ki 3. Gün başladım 15 gün içtim sabah akşam birde hayıt otu aslan pençesi de içtim 2 kez. Bende işe yaramadı umarım siz fayda görürsünüz 🙏🏻
İnşallah geçen ayın faydasını bu ay görürsün canım benim çoğu kişi kullandığı ay değil bı sonraki ay fayda görmüş

İnşallah geçen ayın faydasını bu ay görürsün canım benim çoğu kişi kullandığı ay değil bı sonraki ay fayda görmüş
Amiinn inşallah ya geçen hafta doktora gittim 2.4 cm kist görünüyor dedi amh değerim de 14.34 de çıktı bu ay baya anormal şeyler oluyor o yüzden biraz da pişman oldum içtiğime açıkçası korkmaya başladım. 🤷🏻‍♀️

Amiinn inşallah ya geçen hafta doktora gittim 2.4 cm kist görünüyor dedi amh değerim de 14.34 de çıktı bu ay baya anormal şeyler oluyor o yüzden biraz da pişman oldum içtiğime açıkçası korkmaya başladım. 🤷🏻‍♀️
Doğru diyorsunuz valla bu kürler herkese iyi gelmeyebiliyor Allah şifa versin sizlere de amh yüksekliği için ilaç verdi mi doktor peki

X