Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İstersen başka bir doktora da git 7 benim için anlamsız nedir ya sonuçta 5 üstü pozitif canım umudunu kaybetme inşallah yükselmiştir de o doktor haksız çıkar :)

İstersen başka bir doktora da git 7 benim için anlamsız nedir ya sonuçta 5 üstü pozitif canım umudunu kaybetme inşallah yükselmiştir de o doktor haksız çıkar :)
Şuan maalesef öyle bi imkanım yok olsa bile değer yükselmedikçe başka doktorunda yapacak bişeyi yok maalesef. Bekleyeceğiz zaman gösterecek herşeyi

Kızlar bugün tekrar kan verdim acilde 34 çıktı hcg :) iki gün önce bat günü 7 çıkmıştı. Birazcık geç döllendi galiba benim sıpa inşallah sapasağlam tutunur. Bayramdan sonra kontrole gidicem bidaha

Kızlar burayada yazmıstım Beta hcg cok yuksek dıye. Erken dollenme olmus benım. Bugun 4+2 gunluk ve keseyi gorduk 1700 lerdeydi beta. Rabbim isteyen herkese de bekletmeden nasip etsin inşallah

Benim gibi prolaktin hormonu bir türlü düşmeyen var mı, ne tavsiye edersiniz? Bilinen başka bir sıkıntımız yok, 3 yıl olacak evleneli. Hiçbir şekilde bir gebelik elde edemedik henüz.

Kizlar selam herkese iyi bayramlar
Adetimin gecikmesinin 5. Gunu once gebelik testi yaptim asiri silik cikti sonra bir de elimde ovu testi vardi onu da yapayim dedim 2. De o . Yumurtlama gunu bile bu kadar net cikmadi hic ama bir dis gebelik bir de basarisiz bir tup bebek tedavisi gecirdigden cok korkuyorum. Yani gecikmenin 5. Gunu bu kadar silik cikmamasi lazim. Aksi gibi bayrama da denk geldi ara nobetci eczane nedir yorumlariniz?

Kaset olan gebelik digeri ovulasyon.

Eklentiler

• 7C2E7D40-8A8D-4FC3-A786-334E0F7F004D.jpeg
    151,2 KB · Görüntüleme: 32
  • B321FEC2-FCA4-4A8D-B3D2-3A174CCBDF1D.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 35
Canım geç döllenme olmuş olabilir. Silik olması sorun değil önemli olan düzenli şekilde artış oluyor mu ? Ama kan vermediğin bilemeyeceksin tabi imkanın varsa aldığın marka kaset test al çarşamba günü bidaha test yap koyulaşma oldu mu diye. O zaman için daha rahat olur belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…