Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
MErhaba, test kullanmıyorum adetim düzenli 27-28 günde bir oluyorum. Normalde adetime 13-14 gün kala gögüs ağrım akıntım falan olurdu Bu ay yaşamadım diyordum ki bugün adete 5 gün kala akıntı gördüm hafifti ama belki yumurtlamadır diye değerlendirdim. Şuan gögüs uçlarında hafif sızlamalar başladı. Yumurtlama mdır acaba değerlendirmeye devam etmelimiyim ?

Adet günün geçti mi

Merhaba benımde bat gunu 818cıktı. Sız muayene olabıldınız mı neden boyle yuksek acaba

Bugünkü ilk idrarla testim a

Eklentiler

• IMG20220429085840.jpg
    143,2 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG20220429085840.jpg
    143,2 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG20220429075111.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba benımde bat gunu 818cıktı. Sız muayene olabıldınız mı neden boyle yuksek acaba
Merhaba evet bugün gittik keseyi gördük çok şükür. Bi tane daha kese gözüktü gibi oldu takip edeceğiz dedi bi sonraki muayenede oda aynı büyüdüyse coğul olabilirmiş. Ailede hiç yok bizim o yüzden emin olamadı bazen yerleşme kanaması da öyle gözükebiliyormuş. Benim bat günü 1000 di dün 2800 e cıktı :)

Masallah saglıkla buyusun bende boyle yuksek gormeyınce telaş ettım. Yarın muayene olup tekrar beta verıcem. Batta 800du. Sızın de 2.5 kattan fazla artmıs .Merak ettım bakalım ne olacak bızde de ıkız yok cunku

Kızlar merhaba 2 günde bir kan verdim. Sonuçlar 58-201-390 şeklinde ilerledi bugün 4+5 olduk sizce nasıl bayramdan sonra doktora gidicem

Selam arkadaslar
Bugün doktor randevum vardı, bebeği ve kalp atışlarını görebilmek için, çok şükür bebişi ve kalp atışlarını duyabildik o an mutluluktan ağladım eşim videoya cekti hatıra olsun diyegeç döllenmeymiş benim durumum, regl tarihimi ileriye cekti doktor, şuan tam olarak 6+5 günlüğüz. Boyutumuz 1cm Herşey yolunda dedi doktor, kan değerlerimde iyi çıktı çok şükür, doktorum 3 hafta sonraya randevu verdi bakalım. Şimdi o zamanı iple cekmeye devam Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah

Hayırlı olsun canım benim :) darısı bize inşallah

Ben bugün tekrar doktora gittim 7 değeri benim için anlamsız dedi 0dan farkı yok benim gözümde dedi. Ama yarın tekrar kan vericem işte. Tsh içinde dahiliyeye git dedi gittim oda bayramdan sonra gebeliğin kesinleşsin tedaviye başlayacağız dedi. Bakalım o zamana kadar günler bize ne gösterecek :) yarı güzel bi değer görürsem içim rahat geçiricem bayramı yoksa stres beni bekler. Kızımın gebeliğinde bhcg değerim 4-5 katı artıyordu 2 günde bir. İnşallah Buda öyle olmuş olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…