Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mavigrill ben regl oldum canım listede çarpı koyarsın beni bir kürtaj bekliyor artık sonrasında bir ay korunmalisin demişti Dr hayırlısı olsun
Çarpı koymuyorum artık kuzum üzülüp kimse rencide olmasın diye direk listeden siliyorum geçmiş olsun Rabbim tez vakitte guzel haberler almayı nasip etsin inşallah

Çarpı koymuyorum artık kuzum üzülüp kimse rencide olmasın diye direk listeden siliyorum geçmiş olsun Rabbim tez vakitte guzel haberler almayı nasip etsin inşallah
Zor canım ya çok zor çok yoruldum eşimin zoruyla tedavi olmaya devam ediyorum zaten o inanıyor o daha çok isteyip umut ediyor ben dua ediyorum hayırlısı olsun herşeyin

Zor canım ya çok zor çok yoruldum eşimin zoruyla tedavi olmaya devam ediyorum zaten o inanıyor o daha çok isteyip umut ediyor ben dua ediyorum hayırlısı olsun herşeyin
Ne güzel esin inanıyor ve sana destekçi bence sende moralini yüksek tut

Kızlar günaydın bata 5 gün kaldı ben her zamanki gibi dayanamayıp dün test yapmaya başladım. Dün hem erken gebelik hemde kaset test negatif ti. Bugün kaset hala negatif ama erken gebelikte silik çizgi var testine bakar mısınız

Eklentiler

• _20220422_075131.JPG
    35,4 KB · Görüntüleme: 68
Kötü değil demi korktum da biraz
Sağlık ocağında yaptıysanız testi biraz yüksek çıkabiliyormuş. Benim geçen ay 2.23 tü bu ay sağlık ocağında test yapıldı 3.01 çıktı. Doktorun sağlık ocağında yaptığın için 2.5 kabul edebiliriz bu sonucu dedi.

Ben dayanamayıp 4 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı yarında yapacağım inş pozitife döner

Ben dayanamayıp 4 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı yarında yapacağım inş pozitife döner
Kızlar varmı birşey renkleriyle oynadım bana hafif gölge var gibi geldi

Eklentiler

• DC8D6F1E-1D2F-4F81-96EF-6B7D6E79AA49.jpeg
    54,9 KB · Görüntüleme: 71
  • 1E7C4343-93BF-4475-B78C-DC2C94556B68.jpeg
    89,6 KB · Görüntüleme: 61
  • D2ECFA87-CEFD-4B12-8C32-EA6ACD82801D.png
    689,6 KB · Görüntüleme: 71
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…