Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama dönemine girince olabiliyor o tarz şeyler ovulasyon takibi yapiyormusun bilmiyorum ama bugünleri gün aşırı şeklinde ağrın sizin olsada değerlendirin benimde 9 Mart'ta bitti adetim 21 ine kadar gün aşırı gidiyoruz Hayıt otunu bende içiyorum bu ay ilk içtiğim ay yapmıştı 3 ay boyunca düzensiz olan adetlerim 29 günde bir olmuştu

benimde 11 martta bitti 2 günde bir devam ediyoruz bakalım yumurtlamamız başlamıştır diye düşünüyorum
Benim yarın başlıyor 21.nci güne kadar gün aşırı gidelim dedik artık hangi güne denk gelirse

Hiç yapmadım yumurtlama testi ya öyle test olduğunu da yeni öğrendim. Hep adetlerim düzenliydi ve hiç böyle tembellik gibi bi şey olacağını düşünmemiştim bu yüzden doktora da gitmemistim. Bebek deneyelim dedik sonra geçen ay 15. Gün 2. Kere adet olunca doktora gittim neden oldu ilk kez başıma geldi diye tembellik çıktı ve tembellik olduğunu bilmeden de hap ile korunuyordum salak ben keşke hiç korunmasaydım şimdi de yana yakıla bu nasıl geçicek derdindeyim

Doktor ilaç vermedi mi peki

Doktor ilaç vermedi mi peki
Yok vermedi bi tarlusal kullandım gecen ay hormon testi yaptı işte onda da yumurtalıklarda tembellik var 3 ay kendin dene olmazsa gel dedi yasmin kullanmıştım öncesinde ondan galiba ona bağladım bilmiyorum. Ben de forumda hayıt kullananları görüne adetimle başladım iste Allahtan umut kesilmez belki iyi gelir diye

İnşallah şifa olur sanada stres yapma muhakkak hızlandırıcı bişeyler vardır yiyecek içecek olarak araştır hergün tüketmeye çalış

Sana da geçmiş olsun ilk kanamayı saymazsak şubat 1. Regl mart ayında olmadın herhalde.? Bazı İnsanlar hemen bebek istiyormuş bizler gibi Bazılarında da ters tepki yapıp bebekten vazgeçiolarmış istemiyormuş.. inşallah sen ve isteyen herkes hemen hamile kalır da kucağına sağlıkla alır Ben hatta regl olup hamile mi kaldım diye de düşünmeye bile başlamıştım Allah bu ay verir inşallah

Merhaba kızlar içinizde famera kullanan var mı veya daha önce kullanmış olan kaç tane yumurtanız oluştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…