Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tabi canım benim 3 yıldır çocuk istemim var geçen sene Nisan ,Mayıs,Haziran da klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum başarısız oldu.Temmuzda hsg çekildim sonuç temiz çıktı doktor 6 ay normal deneyin bekle dedi.Tekrar da doktora gitmedim eşim bak bir şey yokmuş zamanı vardır deyip durduruyor şuan hiçbir ilaç kullanmıyorum

Tabi canım benim 3 yıldır çocuk istemim var geçen sene Nisan ,Mayıs,Haziran da klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum başarısız oldu.Temmuzda hsg çekildim sonuç temiz çıktı doktor 6 ay normal deneyin bekle dedi.Tekrar da doktora gitmedim eşim bak bir şey yokmuş zamanı vardır deyip durduruyor şuan hiçbir ilaç kullanmıyorum
bol bol beslenmelerle devam edin canım streside atarsan kafandan inşallah en yakın zamanda güzel haberlerini alırız :KK200:

Eşin gitti mi peki hiç onada baktılar mi ? Rahim filminden sonra 6 ay içinde gebelik oluşuyor genelde eşinde bişey yoksa stres yapma olur 😊🤲

İnşallah en kısa zamanda nasip olur canım

İnşallah canım inşallah.folik asit alıcam öneriniz var mı?
Canım İmom OMEGA alabilirsin normalde İmom Primo veriyorlar gebelik öncesi ama o pek bulunmuyor ben içinde balık yağı da olsun dedim OMEGA olanını kullanıyorum çokta memnunum..Folbiol alma sakin mg çok yüksek nöroloji doktorum hiç bir şekilde onaylamadi. 400 mg geçmediği süreç gerisini kullanabilirsin

Canım İmom OMEGA alabilirsin normalde İmom Primo veriyorlar gebelik öncesi ama o pek bulunmuyor ben içinde balık yağı da olsun dedim OMEGA olanını kullanıyorum çokta memnunum..Folbiol alma sakin mg çok yüksek nöroloji doktorum hiç bir şekilde onaylamadi. 400 mg geçmediği süreç gerisini kullanabilirsin
Ben falbiol kullanmıştım baş dönmesi yapıyodu bende

Ben falbiol kullanmıştım baş dönmesi yapıyodu bende
Folbiol çok yüksek genelde ilaç kullanan anne adaylarına bile yarısını veriyorlar banada kadın doğum uzmanı vermişti nöroloji doktorum hemen bırak onu dedi çok yüksekmiş folat değerlerim o sırada düşük olduğu için1 ay yarım şeklinde kullandım sonra İmom'a geçtim hem diğer vitaminlerde var içinde iyi geliyor

X