Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yeniden Bol bebiş haberi aldığımız bir topik olması dileğiyle 🤲😊 Nisan ayı Bat tarihleri kabulü başlamıştır 🌸🌸 Listeye eklenmek isteyen arkadaşlar beni etiketleyerek Bat tarinizi yazarsanız sevinirim 😊😊

Kullanıcı adı Bat TarihiSONUÇ
@Mervis26901 Nisan
@Eses11 Nisan
@marshmelov1 Nisan
@gokceoz091 Nisan
@Umuthepvar451 Nisan
@Cmz1 Nisan
@Onyilsonra_2 Nisan
@minezmn412 Nisan
@zrn884 Nisan
M Mavisevenkadin 4 Nisan
Mavigrill Mavigrill 5 Nisan
@undomielk5 Nisan
@Feyzaakncc5 Nisan
@Mucize13575 Nisan
@Mer1234586 Nisan
@peonia6 Nisan
E Esragull 7 Nisan
@lacivertgibimi7 Nisan
@defne458668 Nisan
@Karauzumm8 Nisan
@Gzmyts538 Nisan
@Teach_9 Nisan
@Ayrk9 Nisan
@Kelebenkk9 Nisan
@Dua46149 Nisan
@Feslegeen10 Nisan
A aysesngul 12 Nisan
@AryaEvaninAnnesi12 Nisan
@Busraslankara13 Nisan
@Nasipolsunn13 Nisan
@yinene14 Nisan
@A R Y A15 Nisan
@justderya21 Nisan
@Bsslce28 Nisan
Bat 8 nisan

Mrb kızlar ben yeni katıldım ; siteyi çözmeye çalışıyorum 😅
Ben 3-4 ay önce ilk denememiz hamile kaldım.. ama bebeğimin kalp atışı 6. Haftadan sonra yavaşladı ve 7. Haftada durdu 8. Ve 9. Haftaya doğru tekrar kontrole gittiğimizde artık bebek yoktu. 9.haftada kürtaj oldum.. zor bi’ süreç 🥺😢 doktorlar 3. Reglden sonra tekrar hamile kalabileceğimi ; rahimin o zaman toparlanacağını söylediler..
ilk hamileliğimde de ovulasyon testini kullanmıştım.. Mart ayında yine denedim ve yumurtlama zamanını denedik 😅😬 çatlamada oldu.. hatta mart ayını baya değerlendirdik ama hamile kalamadım.. 🤷🏻‍♀️
Acaba niye diyor insan.? Değerlerimde normal

Valla ben de bi yerden okudum kafam karıştı ama deniyim adetten sonra 5 gün mu kullanayim ve nasil kullancam onu da söyler misin
Kuzum yumurtlama takibi yapıyorsan o güne kadar kullan yumurtlama haftası bırakman lazım, akşamları 1 bardak hazır suyu kaynat içine 1 tatlı kaşığı hayıt otu at, ağzını kapatıp dinlendir sonra iç..İstersen sabah akşamda yapabilirsin

Mrb kızlar ben yeni katıldım ; siteyi çözmeye çalışıyorum 😅
Ben 3-4 ay önce ilk denememiz hamile kaldım.. ama bebeğimin kalp atışı 6. Haftadan sonra yavaşladı ve 7. Haftada durdu 8. Ve 9. Haftaya doğru tekrar kontrole gittiğimizde artık bebek yoktu. 9.haftada kürtaj oldum.. zor bi’ süreç 🥺😢 doktorlar 3. Reglden sonra tekrar hamile kalabileceğimi ; rahimin o zaman toparlanacağını söylediler..
ilk hamileliğimde de ovulasyon testini kullanmıştım.. Mart ayında yine denedim ve yumurtlama zamanını denedik 😅😬 çatlamada oldu.. hatta mart ayını baya değerlendirdik ama hamile kalamadım.. 🤷🏻‍♀️
Acaba niye diyor insan.? Değerlerimde normal
Canım benim öncelikle geçmiş olsun 😘 Topige hoşgeldin 🌸😊 Beklenen adet tarihimizi yazıyoruz listeye sonra hamiş kalıp kalmadığımizi 😊 Sürecini, derdini, sıkıntını, yaşadıklarını, tecrübelerini kısacası bu yolda tecrübe edindiğin herşeyi paylasabilirsin birbirimize yoldaş oluyoruz 🌸😊 Dilerim tez vakitte guzel haberlerini alırız seninde 😊 Vücudun toparlanma evresindedir acele etme bı kere kendiliğinden gebe kalmışsın toparlandiginda yine olur 😘😘

Instagram'da bı videoya denk geldim. Cinsiyet belirme partisi yapmışlar balon patlatmak yerine yaş pasta kesiyorlar sanırım bunu bende yapicam çok hoşuma gitti 😁

Instagram'da bı videoya denk geldim. Cinsiyet belirme partisi yapmışlar balon patlatmak yerine yaş pasta kesiyorlar sanırım bunu bende yapicam çok hoşuma gitti 😁
Canım benim öncelikle geçmiş olsun 😘 Topige hoşgeldin 🌸😊 Beklenen adet tarihimizi yazıyoruz listeye sonra hamiş kalıp kalmadığımizi 😊 Sürecini, derdini, sıkıntını, yaşadıklarını, tecrübelerini kısacası bu yolda tecrübe edindiğin herşeyi paylasabilirsin birbirimize yoldaş oluyoruz 🌸😊 Dilerim tez vakitte guzel haberlerini alırız seninde 😊 Vücudun toparlanma evresindedir acele etme bı kere kendiliğinden gebe kalmışsın toparlandiginda yine olur 😘😘
Sağol canım inşallah dediğin gibidir ❤️❤️ Allah isteyen herkese tez vakitte çocuğunu kucağına sağlıkla versin inşallah ; hepimize 🥰🌟

Kuzum yumurtlama takibi yapıyorsan o güne kadar kullan yumurtlama haftası bırakman lazım, akşamları 1 bardak hazır suyu kaynat içine 1 tatlı kaşığı hayıt otu at, ağzını kapatıp dinlendir sonra iç..İstersen sabah akşamda yapabilirsin
Canim ben suyunu aldim ya onu nasil kullanayim ne kadar içeyim

bende ocak ayında kürtaj olmustum bakalım bu üçüncü ay tabi ben durmadım ovulasyon takibi yaptım degerlendirdim ama olmadı mart ayında da denemek için oculasyon aldım inşallh bu sefer hayırlısıyla olur 🤲🏻

bende ocak ayında kürtaj olmustum bakalım bu üçüncü ay tabi ben durmadım ovulasyon takibi yaptım degerlendirdim ama olmadı mart ayında da denemek için oculasyon aldım inşallh bu sefer hayırlısıyla olur 🤲🏻
İnşallah olur kuzum strese girme vücudun yeni toparlamistir en azından doğal yoldan kendiliğinden hamile kalabiliyorsun bu ay güzel haberlerini alırız inanıyorum 🌸😊

Kızlar ya 10 Martta adetim bitti. geçen ay sol yumurtalıkta kist vardı bu ay geçmişti adetle kist ama yumurta tembelliği var 3 ay kendin dene sonra gel dedi doktor. Hayıt tohumu içiyorum 1 haftadır ben de ama rahmim agrıyor hafif şekilde ara ara resmen batıyor size de oldu mu ilk kez başıma geldi böyle bi şey

X