Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben folibol kullandım hep zararlı olduğunu bümiyordum bundan alayım o zaman
Folat degerlerin yükselmiştir zaten düşük biseyler alsan yeterli gebe kaldıktan sonra doktorun uygun olanı verir

Benimde biraz yüksek çıkmıştı eylülde baktırdığımda dahiliye doktoru bırak dedi kadın doğum doktoru folik asit fazlasından bişey olmaz fazlasını vücut atıyo kullan dedi

Benimde biraz yüksek çıkmıştı eylülde baktırdığımda dahiliye doktoru bırak dedi kadın doğum doktoru folik asit fazlasından bişey olmaz fazlasını vücut atıyo kullan dedi
Yok kız dahileyeyi dinle sen, fazlası bebekte otizme sebebiyet veriyor. 1 hafta kullanmayınca fazlasını atıyor ben vitaminlere bazen 1 hafta ara veririm fazlasını atsin vücut dinlensin diye..

Yok kız dahileyeyi dinle sen, fazlası bebekte otizme sebebiyet veriyor. 1 hafta kullanmayınca fazlasını atıyor ben vitaminlere bazen 1 hafta ara veririm fazlasını atsin vücut dinlensin diye..
Baş dönmesi yapınca bıraktım ben aynı zamanda demir b 12 ve d vitaminide kullanıyodum o yüzden fazla geldi 3 aydır kullanmıyorum

Baş dönmesi yapınca bıraktım ben aynı zamanda demir b 12 ve d vitaminide kullanıyodum o yüzden fazla geldi 3 aydır kullanmıyorum
Ayrı ayrı alma kuzum tek bı vitamin şeklinde satıyorlar onlardan al düzenli kullan bendede olmuştu ayrı ayrı kullandığım dönem

Ben folbiol kullanıorum ; ekim ayından beri nöroloji hapıda hapıda kullandığım için kan hapı fln kadın doum yüksek oran vermek istedi bana.? Bende bırakmadım dewam ediyorum.. gelişim için öenmliymiş falan ya.? Sonra tahlil falan yaptırdım başka hastanede değerlerin yüksek falan demediler.?

Yok onda sorun muayne oldu. Biz 1 yıldır istiyoruz olmadı 2 ay çatlatma iğnesi kullandim bu ay ovulasyon kullanmak istedim çok stres yapiyorum o yüzden olmuyo galiba
İkinizde de sorun yok niye stres yapıyorsun kuzum, şükür ugrastiginiz hastalık yok rahatla biraz tadını çıkart olucak Allah'ın izniyle sen kafana takma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…