Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aslında ben son 3 aya kadar stres de yapmıyordum çünkü çikolta kisti vardı bende o yüzden olmuyordu. Kasım ayında ameliyat oldum sonra soğan suyu falan da deneyip yine kist olunca bu ay çok stres yaptım

Sen gel bide bana sor özellikle ameliyattan sonra göbeğim çok çok aşırı çıktı ödemden mi ameliyattan mı bilmiyorum birde yazlık yerde çalışıyorum her gören aa hamile misin diyor istisnasız her gören kadınında erkeğine hepsi artık yazılı tişört bastırasım geliyor hamile değilim diye

Evet canım bizdede öle ne eşimde ne de bende sorun yok stres yapıyoruz fazla stres yumurtalarımı etkiled bu ay geç gelişiyolar

burdan baska bir arkadas yazdı, hayıt tohumu hapı ile hamile kalmıs, gerci pko oldugu icin glifor ve inofolic de kullanmıs. Sepe natural diye bir markanın hayıt tohumu hapını icmiş, hamile oldugunu ogrenene kadar bırakmamıs. trendyolda baktım fiyatı da cok uygun, önümüzdeki ay bir şans vermeyi düsünüyorum :)

Mavigrill 23 Nisan

Zafere giden yolda her şey mübah orda kalacak yerim var 15 20 gün kadar kalıcam doktoru bir araştır bak %99 garanti veriyor yapay zeka yöntemi kullanıyormuş olacak inşallah
Evet baktım iyi bir doktor yapay zekaya, teknolojiye bilime yüzde yüz güveniyorum bırak iyi spermi seçmeyi çocuğunuza çip takıcaz yapay zeka yüklicez deseler kabul ederim o derece görüşme yaptınız mı nasıl ilerleyeceksiniz?

Bende hamisim adetten 1 gün önce yaptırdım 264 tü bugün sağlık ocağına gittim kayıt için yeniden aldı bazı değerlere de bakicak bakalım kaç olmuş

Mavigrill canım ben adet oldum adımı silebilirsin

Test yapan var mı anniş adayları

Her ay düzenli olan adet bu ay olmadı.stres de yapiyor olabilir miyim acaba.kafam buna takılmis yaa.pozitif çıkması bile beni mutlu etmez .ancak doktor muayenesi.dis gebeliği geçirdikten sonra.Hakkimizda hayirlisi
Amin canım benim nasıl için rahat edecekse öyle yap,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…