Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese merhaba yaklaşık 2 aydır deniyoruz gebeliği ama olmuyor kaç gündür mide bulantim var kasık ağrım da ara ara giriyor belki psikolojikti hepsi bilemiyorum adetime 7 gun var bugun dayanamadim test yaptim erken gebelik ilk testimde bu benim ufacikta olsa umudum vardi ama görünce cok üzüldüm esimde bilmiyor yaptığımı belki erken farkındayım ama ya hic olmazsa korkusu bambaşka birşey

Merhabalar arkadaşlar
Sizlere danışmam gereken bir durum var, reglim 3 gün gecikti, evde bir tane miratech marka erken gebelik testim vardı, bugün ilk idrarımla o testi yaptım, eklediğim görseldeki gibi belirsiz bir çizgi çıktı, 5 dk içinde. İşin kötüsü covid oldum 4 gündür karantinadayım kan vermek icin karantinamın bitmesini beklemem lazım.çok kötü denk geldi bu durum. Sizce gebelikj gözüküyor mu ? Umutlanmalı mıyım

Eklentiler

• 7CF1DD92-CA1D-4C70-9596-9C384E93BD38.jpeg
    166,7 KB · Görüntüleme: 70
  • 773D2C1D-3112-4B1F-8925-9D2DDB424569.jpeg
    168,2 KB · Görüntüleme: 66
  • B724405C-BED3-48ED-A2F9-E9F1E7D715E9.jpeg
    124 KB · Görüntüleme: 72
Valla aynı korku bende de var. Yarın kan vericem ama ya bugün ya da yarın sabah adet olursam ya da negatif gelirse sonuç diye korkuyorum. Ama Allah ne derse o olur . Biraz tevekkül lazım galiba hepimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…