Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayali bı çizgi gözüküyor geldi bana adetine çok var mı yada yumurtlamadan sonra kaçıncı günün
İlk dk çıktı ama bnim iş karışık 27 Mart'ta yeni bitti iki gündür kahverengi kanama oldu ama az leke tarzında bugün bitti o akıntı test yap dedi arkadaş o yüzden yaptım böyle çıktı

Kızlaaar hamiş kalanlar bi aydınlatsın, çatlama görünce hergünü değerlendirdiniz mi? Gün aşırı mı ilişki oldu. Sperm kalitesi düşer mi hergün olursa? Nasıl hamiş kaldınız sağlıkla kucağınıza alın inşallah hepiniz, darısı biz isteyenlere

Valla 6 gunum var daha bende dayanamicam galiba yarin yapsamda bi negatif gorsem modundayim hayir ramazan ayi iste su iste kahve iste tatli iste ben test istiyorum
Benim daha yumurtlamanın 7. Günü ilk idrarı da bekleyemeden negatifi gördüm

İlk dk çıktı ama bnim iş karışık 27 Mart'ta yeni bitti iki gündür kahverengi kanama oldu ama az leke tarzında bugün bitti o akıntı test yap dedi arkadaş o yüzden yaptım böyle çıktı
Yumurtlaman daha erken olmuş olabilir mi takip yapiyormuydun

Catlamadan önce gün aşırı oldu bizim çatlama gununude değerlendirip bıraktık.. Hergün yapılınca kalite düşüyor diyorlar ama tam fikrim yok..Biz doktorun dediği şekilde ilerledik adet bitiminden itibaren çatlama gunune kadar gün aşırı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…